Football Stats
Herb Degerfors IF
Degerfors IFŚr. pkt/mecz 1.20
Szwecja / Allsvenskan25 lipca 2026 15:00
Herb Djurgardens IF
Djurgardens IFŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Degerfors IF

Streaki - Degerfors IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Degerfors IF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Degerfors IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Degerfors IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Degerfors IF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Degerfors IF — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Degerfors IF — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Degerfors IF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Degerfors IF — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Degerfors IF — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Degerfors IF — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Degerfors IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (10/13, 77%)
  • Degerfors IF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Degerfors IF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Degerfors IF — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Degerfors IF — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Djurgardens IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (9/12, 75%)
  • Djurgardens IF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (9/12, 75%)
  • Djurgardens IF — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Degerfors IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Degerfors IF — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Degerfors IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Djurgardens IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Djurgardens IF — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Degerfors IFDegerfors IF01Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
04.10Herb Degerfors IFDegerfors IF11Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
06.07Herb Djurgardens IFDjurgardens IF51Herb Degerfors IFDegerfors IF
27.08Herb Djurgardens IFDjurgardens IF41Herb Degerfors IFDegerfors IF
30.04Herb Degerfors IFDegerfors IF21Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
01.10Herb Degerfors IFDegerfors IF30Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
04.04Herb Djurgardens IFDjurgardens IF31Herb Degerfors IFDegerfors IF
22.09Herb Djurgardens IFDjurgardens IF32Herb Degerfors IFDegerfors IF
09.05Herb Degerfors IFDegerfors IF20Herb Djurgardens IFDjurgardens IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Djurgardens IF jest o 67% lepsza niż Degerfors IF pod względem odsetku wygranych meczów.

Degerfors IFDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
0.80
1.60
1.20
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
10.71
Śr. faule/mecz
16.29
Djurgardens IFDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
4.30
2.90
3.60
Strzelone
3.00
1.70
2.35
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
59%
Śr. strzały/mecz
16.71
Śr. faule/mecz
12.71

Ostatnie 10 meczów

Djurgardens IF jest o +112% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Degerfors IF u siebie
1.70 gola/mecz
Djurgardens IF na wyjeździe

Progi bramkowe

Degerfors IFDjurgardens IF
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Djurgardens IF notuje o 38% wyższy wynik niż Degerfors IF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDegerfors IFDjurgardens IF
Match Corners AVG
10.28 (25/40)
8.69 (13/20)
12.00 (12/20)
Over 6.5 Corners
88% (22/25)
85% (11/13)
92% (11/12)
Over 7.5 Corners
84% (21/25)
77% (10/13)
92% (11/12)
Over 8.5 Corners
64% (16/25)
38% (5/13)
92% (11/12)
Over 9.5 Corners
52% (13/25)
31% (4/13)
75% (9/12)
Over 10.5 Corners
44% (11/25)
23% (3/13)
67% (8/12)
Over 11.5 Corners
32% (8/25)
8% (1/13)
58% (7/12)
Over 12.5 Corners
24% (6/25)
8% (1/13)
42% (5/12)
Over 13.5 Corners
24% (6/25)
8% (1/13)
42% (5/12)
Over 14.5 Corners
16% (4/25)
0% (0/13)
33% (4/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDegerfors IFDjurgardens IF
Corners Earned Match
5.92
4.46
7.50
More Corners Than Opponent
60% (15/25)
46% (6/13)
75% (9/12)
Over 2.5 Corners Earned
88% (22/25)
85% (11/13)
92% (11/12)
Over 3.5 Corners Earned
68% (17/25)
54% (7/13)
83% (10/12)
Over 4.5 Corners Earned
64% (16/25)
46% (6/13)
83% (10/12)
Over 5.5 Corners Earned
60% (15/25)
46% (6/13)
75% (9/12)
Over 6.5 Corners Earned
48% (12/25)
23% (3/13)
75% (9/12)
Over 7.5 Corners Earned
28% (7/25)
8% (1/13)
50% (6/12)
Over 8.5 Corners Earned
20% (5/25)
0% (0/13)
42% (5/12)
Corners Earned
148
58
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Degerfors IF notuje o 7% wyższy wynik niż Djurgardens IF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDegerfors IFDjurgardens IF
Match Cards AVG
3.72 (25/25)
3.85 (13/13)
3.58 (12/12)
Over 0.5 Cards
100% (25/25)
100% (13/13)
100% (12/12)
Over 1.5 Cards
80% (20/25)
77% (10/13)
83% (10/12)
Over 2.5 Cards
72% (18/25)
77% (10/13)
67% (8/12)
Over 3.5 Cards
44% (11/25)
38% (5/13)
50% (6/12)
Over 4.5 Cards
28% (7/25)
31% (4/13)
25% (3/12)
Over 5.5 Cards
16% (4/25)
23% (3/13)
8% (1/12)
Over 6.5 Cards
16% (4/25)
23% (3/13)
8% (1/12)
Over 7.5 Cards
12% (3/25)
15% (2/13)
8% (1/12)
Total Cards
93
50
43
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDegerfors IFDjurgardens IF
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 5.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Allsvenskan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sirius191333422.21
2Hammarby FF191135361.89
3Djurgardens IF181026321.78
4IF Elfsborg19874311.63
5BK Hacken19874311.63
6AIK Stockholm18945311.72
7Malmo FF19928291.53
8Vasteras SK FK19856291.53
9Gais19757261.37
10IF Brommapojkarna19667241.26
11IFK Goteborg19658231.21
12Mjallby AIF17557201.18
13Kalmar FF195410191.00
14Degerfors IF194411160.84
15Orgryte IS193511140.74
16Halmstad192512110.58