Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy IFK Goteborg
Streaki - IFK Goteborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Goteborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- IFK Goteborg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- IFK Goteborg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (13/18, 72%)
- IFK Goteborg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- IFK Goteborg — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - IF Elfsborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IF Elfsborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- IF Elfsborg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- IF Elfsborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- IF Elfsborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- IF Elfsborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/16, 94%)
- IF Elfsborg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- IF Elfsborg — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- IF Elfsborg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
Serie - IFK Goteborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Goteborg — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Goteborg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - IF Elfsborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IF Elfsborg — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. IF Elfsborg jest o 17% lepsza niż IFK Goteborg pod względem odsetku wygranych meczów.
| IFK Goteborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.90 | 3.25 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 51% | 50% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 18.13 | 15.86 | 17.07 |
Śr. faule/mecz | 12.33 | 12.13 | 12.24 |
| IF Elfsborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.60 | 2.60 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 42% | 51% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.88 | 11.25 | 12.06 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 10.00 | 10.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Degerfors IF0-3
- 13.08.2026Dvs Gent1-1
- 09.08.2026Wvs Kalmar FF3-2
- 06.08.2026Lvs Gent0-1
- 02.08.2026Wvs Degerfors IF2-0
- 30.07.2026Wvs FC Levadia Tallinn1-0
- 26.07.2026Lvs Sirius1-4
- 21.07.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-2
- 17.07.2026Wvs IF Brommapojkarna2-1
- 12.07.2026Lvs Malmo FF0-4
- 14.08.2026Wvs Vasteras SK FK3-0
- 08.08.2026Wvs Mjallby AIF1-0
- 26.07.2026Wvs Malmo FF2-1
- 19.07.2026Lvs Sirius1-3
- 12.07.2026Lvs Gais0-1
- 05.07.2026Lvs Hammarby FF1-2
- 29.05.2026Dvs Orgryte IS2-2
- 25.05.2026Dvs BK Hacken1-1
- 21.05.2026Dvs Mjallby AIF1-1
- 16.05.2026Dvs Halmstad1-1
Progi bramkowe
| IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. IFK Goteborg notuje o 18% wyższy wynik niż IF Elfsborg pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.91 (33/40) | 10.71 (17/20) | 9.06 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (28/33) | 82% (14/17) | 88% (14/16) |
Over 7.5 Corners | 73% (24/33) | 76% (13/17) | 69% (11/16) |
Over 8.5 Corners | 64% (21/33) | 71% (12/17) | 56% (9/16) |
Over 9.5 Corners | 55% (18/33) | 65% (11/17) | 44% (7/16) |
Over 10.5 Corners | 42% (14/33) | 53% (9/17) | 31% (5/16) |
Over 11.5 Corners | 33% (11/33) | 47% (8/17) | 19% (3/16) |
Over 12.5 Corners | 24% (8/33) | 35% (6/17) | 13% (2/16) |
Over 13.5 Corners | 15% (5/33) | 29% (5/17) | 0% (0/16) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/33) | 18% (3/17) | 0% (0/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.85 | 5.72 | 3.88 |
More Corners Than Opponent | 35% (12/34) | 39% (7/18) | 31% (5/16) |
Over 2.5 Corners Earned | 79% (27/34) | 83% (15/18) | 75% (12/16) |
Over 3.5 Corners Earned | 62% (21/34) | 72% (13/18) | 50% (8/16) |
Over 4.5 Corners Earned | 44% (15/34) | 50% (9/18) | 38% (6/16) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (12/34) | 44% (8/18) | 25% (4/16) |
Over 6.5 Corners Earned | 24% (8/34) | 39% (7/18) | 6% (1/16) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (6/34) | 28% (5/18) | 6% (1/16) |
Over 8.5 Corners Earned | 12% (4/34) | 22% (4/18) | 0% (0/16) |
Corners Earned | 165 | 103 | 62 |
| Ogółem | IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.15 | 5.11 | 5.19 |
More Corners Than Opponent | 35% (12/34) | 39% (7/18) | 31% (5/16) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (30/34) | 94% (17/18) | 81% (13/16) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (24/34) | 67% (12/18) | 75% (12/16) |
Over 4.5 Corners Against | 62% (21/34) | 61% (11/18) | 63% (10/16) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (17/34) | 50% (9/18) | 50% (8/16) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (13/34) | 39% (7/18) | 38% (6/16) |
Over 7.5 Corners Against | 12% (4/34) | 6% (1/18) | 19% (3/16) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/34) | 0% (0/18) | 0% (0/16) |
Corners Against | 175 | 92 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.85 (34/34) | 3.94 (18/18) | 3.75 (16/16) |
Over 0.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (18/18) | 100% (16/16) |
Over 1.5 Cards | 94% (32/34) | 100% (18/18) | 88% (14/16) |
Over 2.5 Cards | 71% (24/34) | 78% (14/18) | 63% (10/16) |
Over 3.5 Cards | 44% (15/34) | 39% (7/18) | 50% (8/16) |
Over 4.5 Cards | 32% (11/34) | 28% (5/18) | 38% (6/16) |
Over 5.5 Cards | 15% (5/34) | 11% (2/18) | 19% (3/16) |
Over 6.5 Cards | 12% (4/34) | 11% (2/18) | 13% (2/16) |
Over 7.5 Cards | 9% (3/34) | 11% (2/18) | 6% (1/16) |
Total Cards | 131 | 71 | 60 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IFK Goteborg | IF Elfsborg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

