Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Vasteras SK FK
Streaki - Vasteras SK FK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vasteras SK FK — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vasteras SK FK — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Vasteras SK FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Vasteras SK FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
- Vasteras SK FK — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Vasteras SK FK — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Vasteras SK FK — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Kalmar FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kalmar FF — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
- Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kalmar FF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Vasteras SK FK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Kalmar FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vasteras SK FK jest o 43% lepsza niż Kalmar FF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vasteras SK FK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.10 | 3.30 |
Strzelone | 2.10 | 1.10 | 1.60 |
Stracone | 1.40 | 2.00 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 50% | 46% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 11.88 | 10.00 | 10.94 |
Śr. faule/mecz | 12.13 | 14.75 | 13.44 |
| Kalmar FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.80 | 2.80 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 46% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.63 | 13.63 | 13.13 |
Śr. faule/mecz | 10.50 | 12.88 | 11.69 |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Lvs IF Elfsborg0-3
- 10.08.2026Wvs Djurgardens IF1-0
- 03.08.2026Lvs Djurgardens IF0-6
- 24.07.2026Wvs Orgryte IS2-0
- 17.07.2026Dvs Mjallby AIF0-0
- 12.07.2026Wvs Degerfors IF2-0
- 04.07.2026Wvs Halmstad3-1
- 31.05.2026Lvs IFK Goteborg4-5
- 24.05.2026Wvs Malmo FF3-2
- 17.05.2026Dvs AIK Stockholm1-1
- 16.08.2026Lvs Hammarby FF0-4
- 09.08.2026Lvs IFK Goteborg2-3
- 01.08.2026Dvs BK Hacken1-1
- 25.07.2026Wvs Mjallby AIF2-1
- 20.07.2026Dvs Malmo FF2-2
- 12.07.2026Lvs Hammarby FF0-2
- 05.07.2026Wvs Orgryte IS3-0
- 30.05.2026Lvs Gais0-3
- 23.05.2026Wvs Degerfors IF2-1
- 17.05.2026Lvs IF Brommapojkarna0-1
Progi bramkowe
| Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.19 (32/40) | 10.13 (16/20) | 10.25 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (26/32) | 81% (13/16) | 81% (13/16) |
Over 7.5 Corners | 66% (21/32) | 63% (10/16) | 69% (11/16) |
Over 8.5 Corners | 63% (20/32) | 63% (10/16) | 63% (10/16) |
Over 9.5 Corners | 56% (18/32) | 63% (10/16) | 50% (8/16) |
Over 10.5 Corners | 50% (16/32) | 50% (8/16) | 50% (8/16) |
Over 11.5 Corners | 34% (11/32) | 31% (5/16) | 38% (6/16) |
Over 12.5 Corners | 25% (8/32) | 19% (3/16) | 31% (5/16) |
Over 13.5 Corners | 22% (7/32) | 19% (3/16) | 25% (4/16) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/32) | 6% (1/16) | 13% (2/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.59 | 4.25 | 4.94 |
More Corners Than Opponent | 38% (12/32) | 38% (6/16) | 38% (6/16) |
Over 2.5 Corners Earned | 72% (23/32) | 69% (11/16) | 75% (12/16) |
Over 3.5 Corners Earned | 56% (18/32) | 56% (9/16) | 56% (9/16) |
Over 4.5 Corners Earned | 47% (15/32) | 50% (8/16) | 44% (7/16) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (12/32) | 38% (6/16) | 38% (6/16) |
Over 6.5 Corners Earned | 22% (7/32) | 25% (4/16) | 19% (3/16) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (6/32) | 19% (3/16) | 19% (3/16) |
Over 8.5 Corners Earned | 6% (2/32) | 0% (0/16) | 13% (2/16) |
Corners Earned | 147 | 68 | 79 |
| Ogółem | Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.59 | 5.88 | 5.31 |
More Corners Than Opponent | 38% (12/32) | 38% (6/16) | 38% (6/16) |
Over 2.5 Corners Against | 94% (30/32) | 94% (15/16) | 94% (15/16) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (25/32) | 75% (12/16) | 81% (13/16) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (20/32) | 63% (10/16) | 63% (10/16) |
Over 5.5 Corners Against | 34% (11/32) | 44% (7/16) | 25% (4/16) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (8/32) | 31% (5/16) | 19% (3/16) |
Over 7.5 Corners Against | 19% (6/32) | 19% (3/16) | 19% (3/16) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (4/32) | 19% (3/16) | 6% (1/16) |
Corners Against | 179 | 94 | 85 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Vasteras SK FK notuje o 7% wyższy wynik niż Kalmar FF pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.56 (32/32) | 3.69 (16/16) | 3.44 (16/16) |
Over 0.5 Cards | 100% (32/32) | 100% (16/16) | 100% (16/16) |
Over 1.5 Cards | 84% (27/32) | 81% (13/16) | 88% (14/16) |
Over 2.5 Cards | 75% (24/32) | 69% (11/16) | 81% (13/16) |
Over 3.5 Cards | 41% (13/32) | 44% (7/16) | 38% (6/16) |
Over 4.5 Cards | 28% (9/32) | 31% (5/16) | 25% (4/16) |
Over 5.5 Cards | 13% (4/32) | 19% (3/16) | 6% (1/16) |
Over 6.5 Cards | 9% (3/32) | 13% (2/16) | 6% (1/16) |
Over 7.5 Cards | 6% (2/32) | 13% (2/16) | 0% (0/16) |
Total Cards | 114 | 59 | 55 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vasteras SK FK | Kalmar FF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

