Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy IF Elfsborg
Streaki - IF Elfsborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IF Elfsborg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- IF Elfsborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- IF Elfsborg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- IF Elfsborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/16, 94%)
- IF Elfsborg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- IF Elfsborg — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- IF Elfsborg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- IF Elfsborg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
Streaki - Degerfors IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Degerfors IF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Degerfors IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Degerfors IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Degerfors IF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Degerfors IF — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Degerfors IF — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Degerfors IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
- Degerfors IF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Degerfors IF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Degerfors IF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Degerfors IF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Degerfors IF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Degerfors IF — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Degerfors IF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Degerfors IF — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - IF Elfsborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 IF Elfsborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Degerfors IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Degerfors IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Degerfors IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. IF Elfsborg jest o 40% lepsza niż Degerfors IF pod względem odsetku wygranych meczów.
| IF Elfsborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.40 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 42% | 51% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.88 | 11.25 | 12.06 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 10.00 | 10.75 |
| Degerfors IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | 48% | 46% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 10.88 | 10.88 | 10.88 |
Śr. faule/mecz | 15.13 | 12.88 | 14.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs IFK Goteborg1-1
- 14.08.2026Wvs Vasteras SK FK3-0
- 08.08.2026Wvs Mjallby AIF1-0
- 26.07.2026Wvs Malmo FF2-1
- 19.07.2026Lvs Sirius1-3
- 12.07.2026Lvs Gais0-1
- 05.07.2026Lvs Hammarby FF1-2
- 29.05.2026Dvs Orgryte IS2-2
- 25.05.2026Dvs BK Hacken1-1
- 21.05.2026Dvs Mjallby AIF1-1
- 23.08.2026Lvs IF Brommapojkarna0-2
- 16.08.2026Wvs IFK Goteborg3-0
- 09.08.2026Wvs Malmo FF2-1
- 02.08.2026Lvs IFK Goteborg0-2
- 25.07.2026Lvs Djurgardens IF0-1
- 19.07.2026Lvs Hammarby FF0-4
- 12.07.2026Lvs Vasteras SK FK0-2
- 04.07.2026Lvs Malmo FF0-1
- 26.06.2026Wvs Lillestrom3-2
- 31.05.2026Dvs IF Brommapojkarna2-2
Progi bramkowe
| IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.19 (32/40) | 9.06 (16/20) | 9.31 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (28/32) | 88% (14/16) | 88% (14/16) |
Over 7.5 Corners | 75% (24/32) | 69% (11/16) | 81% (13/16) |
Over 8.5 Corners | 53% (17/32) | 56% (9/16) | 50% (8/16) |
Over 9.5 Corners | 41% (13/32) | 44% (7/16) | 38% (6/16) |
Over 10.5 Corners | 31% (10/32) | 31% (5/16) | 31% (5/16) |
Over 11.5 Corners | 19% (6/32) | 19% (3/16) | 19% (3/16) |
Over 12.5 Corners | 13% (4/32) | 13% (2/16) | 13% (2/16) |
Over 13.5 Corners | 6% (2/32) | 0% (0/16) | 13% (2/16) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/32) | 0% (0/16) | 6% (1/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.28 | 3.88 | 4.69 |
More Corners Than Opponent | 34% (11/32) | 31% (5/16) | 38% (6/16) |
Over 2.5 Corners Earned | 81% (26/32) | 75% (12/16) | 88% (14/16) |
Over 3.5 Corners Earned | 56% (18/32) | 50% (8/16) | 63% (10/16) |
Over 4.5 Corners Earned | 44% (14/32) | 38% (6/16) | 50% (8/16) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (12/32) | 25% (4/16) | 50% (8/16) |
Over 6.5 Corners Earned | 16% (5/32) | 6% (1/16) | 25% (4/16) |
Over 7.5 Corners Earned | 6% (2/32) | 6% (1/16) | 6% (1/16) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/32) | 0% (0/16) | 0% (0/16) |
Corners Earned | 137 | 62 | 75 |
| Ogółem | IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.91 | 5.19 | 4.63 |
More Corners Than Opponent | 34% (11/32) | 31% (5/16) | 38% (6/16) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (26/32) | 81% (13/16) | 81% (13/16) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (25/32) | 75% (12/16) | 81% (13/16) |
Over 4.5 Corners Against | 66% (21/32) | 63% (10/16) | 69% (11/16) |
Over 5.5 Corners Against | 44% (14/32) | 50% (8/16) | 38% (6/16) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (8/32) | 38% (6/16) | 13% (2/16) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (4/32) | 19% (3/16) | 6% (1/16) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/32) | 0% (0/16) | 0% (0/16) |
Corners Against | 157 | 83 | 74 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.75 (32/32) | 3.75 (16/16) | 3.75 (16/16) |
Over 0.5 Cards | 100% (32/32) | 100% (16/16) | 100% (16/16) |
Over 1.5 Cards | 84% (27/32) | 88% (14/16) | 81% (13/16) |
Over 2.5 Cards | 69% (22/32) | 63% (10/16) | 75% (12/16) |
Over 3.5 Cards | 47% (15/32) | 50% (8/16) | 44% (7/16) |
Over 4.5 Cards | 31% (10/32) | 38% (6/16) | 25% (4/16) |
Over 5.5 Cards | 19% (6/32) | 19% (3/16) | 19% (3/16) |
Over 6.5 Cards | 16% (5/32) | 13% (2/16) | 19% (3/16) |
Over 7.5 Cards | 9% (3/32) | 6% (1/16) | 13% (2/16) |
Total Cards | 120 | 60 | 60 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IF Elfsborg | Degerfors IF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

