Football Stats
Herb Kalmar FF
Kalmar FFŚr. pkt/mecz 0.95
Szwecja / Allsvenskan7 września 2026 19:00
Herb Djurgardens IF
Djurgardens IFŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kalmar FF

3W — Kalmar FF1D6W — Djurgardens IF

Streaki - Kalmar FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kalmar FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
  • Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Djurgardens IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Djurgardens IF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Djurgardens IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Djurgardens IF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (11/15, 73%)
  • Djurgardens IF — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kalmar FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kalmar FF — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Djurgardens IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Djurgardens IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb Djurgardens IFDjurgardens IF32Herb Kalmar FFKalmar FF
06.10Herb Djurgardens IFDjurgardens IF11Herb Kalmar FFKalmar FF
20.07Herb Kalmar FFKalmar FF21Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
12.11Herb Kalmar FFKalmar FF21Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
08.05Herb Djurgardens IFDjurgardens IF31Herb Kalmar FFKalmar FF
14.08Herb Djurgardens IFDjurgardens IF32Herb Kalmar FFKalmar FF
22.05Herb Kalmar FFKalmar FF10Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
23.10Herb Djurgardens IFDjurgardens IF32Herb Kalmar FFKalmar FF
25.07Herb Kalmar FFKalmar FF01Herb Djurgardens IFDjurgardens IF
22.11Herb Kalmar FFKalmar FF03Herb Djurgardens IFDjurgardens IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Djurgardens IF jest o 120% lepsza niż Kalmar FF pod względem odsetku wygranych meczów.

Kalmar FFDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
49%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
12.63
13.63
13.13
Śr. faule/mecz
10.50
12.88
11.69
Djurgardens IFDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.90
2.60
3.25
Strzelone
2.70
1.70
2.20
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
58%
55%
57%
Śr. strzały/mecz
16.88
15.14
16.07
Śr. faule/mecz
12.13
10.43
11.33

Ostatnie 10 meczów

Djurgardens IF jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Kalmar FF u siebie
1.70 gola/mecz
Djurgardens IF na wyjeździe

Progi bramkowe

Kalmar FFDjurgardens IF
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Djurgardens IF notuje o 13% wyższy wynik niż Kalmar FF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKalmar FFDjurgardens IF
Match Corners AVG
10.87 (31/40)
10.25 (16/20)
11.53 (15/20)
Over 6.5 Corners
84% (26/31)
81% (13/16)
87% (13/15)
Over 7.5 Corners
77% (24/31)
69% (11/16)
87% (13/15)
Over 8.5 Corners
74% (23/31)
63% (10/16)
87% (13/15)
Over 9.5 Corners
61% (19/31)
50% (8/16)
73% (11/15)
Over 10.5 Corners
58% (18/31)
50% (8/16)
67% (10/15)
Over 11.5 Corners
45% (14/31)
38% (6/16)
53% (8/15)
Over 12.5 Corners
32% (10/31)
31% (5/16)
33% (5/15)
Over 13.5 Corners
29% (9/31)
25% (4/16)
33% (5/15)
Over 14.5 Corners
19% (6/31)
13% (2/16)
27% (4/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKalmar FFDjurgardens IF
Corners Earned Match
6.03
4.94
7.20
More Corners Than Opponent
55% (17/31)
38% (6/16)
73% (11/15)
Over 2.5 Corners Earned
84% (26/31)
75% (12/16)
93% (14/15)
Over 3.5 Corners Earned
71% (22/31)
56% (9/16)
87% (13/15)
Over 4.5 Corners Earned
65% (20/31)
44% (7/16)
87% (13/15)
Over 5.5 Corners Earned
55% (17/31)
38% (6/16)
73% (11/15)
Over 6.5 Corners Earned
42% (13/31)
19% (3/16)
67% (10/15)
Over 7.5 Corners Earned
29% (9/31)
19% (3/16)
40% (6/15)
Over 8.5 Corners Earned
23% (7/31)
13% (2/16)
33% (5/15)
Corners Earned
187
79
108

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKalmar FFDjurgardens IF
Match Cards AVG
3.42 (31/31)
3.44 (16/16)
3.40 (15/15)
Over 0.5 Cards
100% (31/31)
100% (16/16)
100% (15/15)
Over 1.5 Cards
87% (27/31)
88% (14/16)
87% (13/15)
Over 2.5 Cards
74% (23/31)
81% (13/16)
67% (10/15)
Over 3.5 Cards
39% (12/31)
38% (6/16)
40% (6/15)
Over 4.5 Cards
23% (7/31)
25% (4/16)
20% (3/15)
Over 5.5 Cards
6% (2/31)
6% (1/16)
7% (1/15)
Over 6.5 Cards
6% (2/31)
6% (1/16)
7% (1/15)
Over 7.5 Cards
3% (1/31)
0% (0/16)
7% (1/15)
Total Cards
106
55
51
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKalmar FFDjurgardens IF
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Allsvenskan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sirius191333422.21
2Hammarby FF191135361.89
3Djurgardens IF181026321.78
4IF Elfsborg19874311.63
5BK Hacken19874311.63
6AIK Stockholm18945311.72
7Malmo FF19928291.53
8Vasteras SK FK19856291.53
9Gais19757261.37
10IF Brommapojkarna19667241.26
11IFK Goteborg19658231.21
12Mjallby AIF17557201.18
13Kalmar FF195410191.00
14Degerfors IF194411160.84
15Orgryte IS193511140.74
16Halmstad192512110.58