Football Stats
Herb Aalesund
AalesundŚr. pkt/mecz 1.20
Norwegia / Eliteserien11 lipca 2026 16:00
Herb Molde
MoldeŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Aalesund

2W — Aalesund1D6W — Molde

Streaki - Aalesund

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aalesund — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Aalesund — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Aalesund — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Aalesund — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Aalesund — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Aalesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Aalesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Aalesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Molde

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Molde — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Molde — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Molde — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Molde — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Molde — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Molde — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Molde — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Molde — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Molde — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Molde — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Molde — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Molde — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Aalesund

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aalesund — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Molde

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Molde — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.07Herb AalesundAalesund22Herb MoldeMolde
16.05Herb AalesundAalesund31Herb MoldeMolde
03.05Herb MoldeMolde30Herb AalesundAalesund
18.09Herb MoldeMolde30Herb AalesundAalesund
16.05Herb AalesundAalesund02Herb MoldeMolde
06.12Herb MoldeMolde21Herb AalesundAalesund
16.06Herb AalesundAalesund14Herb MoldeMolde
08.07Herb AalesundAalesund03Herb MoldeMolde
06.05Herb MoldeMolde01Herb AalesundAalesund

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Molde jest o 100% lepsza niż Aalesund pod względem odsetku wygranych meczów.

AalesundDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
16.00
Śr. faule/mecz
13.14
MoldeDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
3.70
2.50
3.10
Strzelone
2.70
0.80
1.75
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
55%
58%
56%
Śr. strzały/mecz
15.30
13.90
14.60
Śr. faule/mecz
11.80
10.60
11.20

Ostatnie 10 meczów

Aalesund jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Aalesund u siebie
0.80 gola/mecz
Molde na wyjeździe

Progi bramkowe

AalesundMolde
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aalesund notuje o 7% wyższy wynik niż Molde pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAalesundMolde
Match Corners AVG
10.85 (33/40)
11.31 (13/20)
10.55 (20/20)
Over 6.5 Corners
94% (31/33)
100% (13/13)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
91% (30/33)
100% (13/13)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
76% (25/33)
77% (10/13)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
64% (21/33)
77% (10/13)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
52% (17/33)
62% (8/13)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
36% (12/33)
38% (5/13)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
21% (7/33)
23% (3/13)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
18% (6/33)
15% (2/13)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
15% (5/33)
15% (2/13)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAalesundMolde
Corners Earned Match
4.75
4.55
4.95
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
190
91
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAalesundMolde
Match Cards AVG
3.50 (40/40)
3.45 (20/20)
3.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
140
69
71
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemAalesundMolde
Strzały / mecz
14.86
15.11
14.61
Strzały celne / mecz
5.19
4.78
5.61
Strzały niecelne / mecz
5.83
5.28
6.39
Skuteczność strzałów
12.0%
10.3%
13.7%
Strzały na gola
8.36
9.71
7.31
Strzały celne na gola
2.92
3.07
2.81
Strzały Over 10.5
81% (29/36)
72% (13/18)
89% (16/18)
Strzały Over 11.5
75% (27/36)
67% (12/18)
83% (15/18)
Strzały Over 12.5
69% (25/36)
67% (12/18)
72% (13/18)
Strzały Over 13.5
64% (23/36)
61% (11/18)
67% (12/18)
Strzały Over 14.5
44% (16/36)
50% (9/18)
39% (7/18)
Strzały celne Over 3.5
69% (25/36)
67% (12/18)
72% (13/18)
Strzały celne Over 4.5
53% (19/36)
44% (8/18)
61% (11/18)
Strzały celne Over 5.5
42% (15/36)
39% (7/18)
44% (8/18)
Strzały celne Over 6.5
31% (11/36)
28% (5/18)
33% (6/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Aalesund notuje o 10% wyższy wynik niż Molde pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAalesundMolde
Match Offsides AVG
3.23
3.24
3.22
Match Offsides Over 0.5 %
100% (35/35)
100% (17/17)
100% (18/18)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (32/35)
88% (15/17)
94% (17/18)
Match Offsides Over 2.5 %
66% (23/35)
65% (11/17)
67% (12/18)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (14/35)
47% (8/17)
33% (6/18)
Team Offsides AVG
1.34
1.41
1.28
Team Offsides Over 0.5 %
66% (23/35)
71% (12/17)
61% (11/18)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (15/35)
41% (7/17)
44% (8/18)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (5/35)
18% (3/17)
11% (2/18)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Molde jest o 38% lepsza niż Aalesund pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAalesundMolde
xG (For)
1.60
1.34
1.85
xGA (Against)
1.63
2.06
1.20
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAalesundMolde
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72