Football Stats
Herb KFUM Oslo
KFUM OsloŚr. pkt/mecz 0.90
Norwegia / Eliteserien12 lipca 2026 14:30
Herb Bodo/Glimt
Bodo/GlimtŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy KFUM Oslo

0W — KFUM Oslo2D3W — Bodo/Glimt

Streaki - KFUM Oslo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KFUM Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • KFUM Oslo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • KFUM Oslo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Bodo/Glimt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — ma więcej rożnych niż przeciwnik (17/20, 85%)
  • Bodo/Glimt — wygrywa (14/20, 70%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Bodo/Glimt — wygrywa 2. połowę (14/20, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - KFUM Oslo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KFUM Oslo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Bodo/Glimt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.07Herb KFUM OsloKFUM Oslo02Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
21.11Herb KFUM OsloKFUM Oslo12Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
27.04Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt30Herb KFUM OsloKFUM Oslo
27.07Herb KFUM OsloKFUM Oslo11Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
24.05Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt22Herb KFUM OsloKFUM Oslo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bodo/Glimt jest o 250% lepsza niż KFUM Oslo pod względem odsetku wygranych meczów.

KFUM OsloDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
3.70
3.00
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
1.20
2.60
1.90
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
46%
50%
48%
Śr. strzały/mecz
11.50
11.44
11.47
Śr. faule/mecz
12.50
10.33
11.47
Bodo/GlimtDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.10
3.80
3.95
Strzelone
3.60
2.20
2.90
Stracone
0.50
1.60
1.05
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
66%
67%
67%
Śr. strzały/mecz
21.63
13.10
16.89
Śr. faule/mecz
9.25
8.30
8.72

Ostatnie 10 meczów

Bodo/Glimt jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
KFUM Oslo u siebie
2.20 gola/mecz
Bodo/Glimt na wyjeździe

Progi bramkowe

KFUM OsloBodo/Glimt
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
100% (20/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bodo/Glimt notuje o 7% wyższy wynik niż KFUM Oslo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Match Corners AVG
9.60 (35/40)
9.28 (18/20)
9.94 (17/20)
Over 6.5 Corners
66% (23/35)
67% (12/18)
65% (11/17)
Over 7.5 Corners
66% (23/35)
67% (12/18)
65% (11/17)
Over 8.5 Corners
60% (21/35)
56% (10/18)
65% (11/17)
Over 9.5 Corners
54% (19/35)
56% (10/18)
53% (9/17)
Over 10.5 Corners
37% (13/35)
33% (6/18)
41% (7/17)
Over 11.5 Corners
31% (11/35)
22% (4/18)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
23% (8/35)
22% (4/18)
24% (4/17)
Over 13.5 Corners
23% (8/35)
22% (4/18)
24% (4/17)
Over 14.5 Corners
14% (5/35)
11% (2/18)
18% (3/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Corners Earned Match
6.35
5.10
7.60
More Corners Than Opponent
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Corners Earned
254
102
152

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KFUM Oslo notuje o 42% wyższy wynik niż Bodo/Glimt pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Match Cards AVG
3.20 (40/40)
3.75 (20/20)
2.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Cards
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 4.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
128
75
53
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Bodo/Glimt jest o 61% lepsza niż KFUM Oslo pod względem strzałów na mecz.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Strzały / mecz
14.00
10.72
17.28
Strzały celne / mecz
5.36
4.06
6.67
Strzały niecelne / mecz
4.92
3.72
6.11
Skuteczność strzałów
13.3%
10.4%
15.1%
Strzały na gola
7.52
9.65
6.62
Strzały celne na gola
2.88
3.65
2.55
Strzały Over 10.5
69% (25/36)
50% (9/18)
89% (16/18)
Strzały Over 11.5
67% (24/36)
44% (8/18)
89% (16/18)
Strzały Over 12.5
61% (22/36)
39% (7/18)
83% (15/18)
Strzały Over 13.5
53% (19/36)
22% (4/18)
83% (15/18)
Strzały Over 14.5
44% (16/36)
22% (4/18)
67% (12/18)
Strzały celne Over 3.5
69% (25/36)
50% (9/18)
89% (16/18)
Strzały celne Over 4.5
56% (20/36)
39% (7/18)
72% (13/18)
Strzały celne Over 5.5
50% (18/36)
33% (6/18)
67% (12/18)
Strzały celne Over 6.5
39% (14/36)
17% (3/18)
61% (11/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Bodo/Glimt notuje o 20% wyższy wynik niż KFUM Oslo pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Match Offsides AVG
2.97
3.41
2.47
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (17/17)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
84% (27/32)
94% (16/17)
73% (11/15)
Match Offsides Over 2.5 %
59% (19/32)
65% (11/17)
53% (8/15)
Match Offsides Over 3.5 %
28% (9/32)
41% (7/17)
13% (2/15)
Team Offsides AVG
1.16
1.06
1.27
Team Offsides Over 0.5 %
72% (23/32)
71% (12/17)
73% (11/15)
Team Offsides Over 1.5 %
31% (10/32)
29% (5/17)
33% (5/15)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (4/32)
6% (1/17)
20% (3/15)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Bodo/Glimt jest o 124% lepsza niż KFUM Oslo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
xG (For)
1.75
1.08
2.42
xGA (Against)
1.32
1.73
0.91
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKFUM OsloBodo/Glimt
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Under 3.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 4.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72