Football Stats
Herb Lillestrom
LillestromŚr. pkt/mecz 1.45
Norwegia / Eliteserien18 lipca 2026 16:00
Herb KFUM Oslo
KFUM OsloŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Lillestrom

5W — Lillestrom1D1W — KFUM Oslo

Streaki - Lillestrom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lillestrom — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lillestrom — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - KFUM Oslo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KFUM Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • KFUM Oslo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • KFUM Oslo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • KFUM Oslo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • KFUM Oslo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Lillestrom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu

Serie - KFUM Oslo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KFUM Oslo — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb KFUM OsloKFUM Oslo11Herb LillestromLillestrom
18.07Herb LillestromLillestrom21Herb KFUM OsloKFUM Oslo
07.02Herb LillestromLillestrom72Herb KFUM OsloKFUM Oslo
30.08Herb KFUM OsloKFUM Oslo20Herb LillestromLillestrom
27.06Herb LillestromLillestrom21Herb KFUM OsloKFUM Oslo
02.12Herb LillestromLillestrom20Herb KFUM OsloKFUM Oslo
11.08Herb KFUM OsloKFUM Oslo12Herb LillestromLillestrom

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lillestrom jest o 200% lepsza niż KFUM Oslo pod względem odsetku wygranych meczów.

LillestromDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.80
1.90
3.35
Strzelone
2.90
0.80
1.85
Stracone
1.90
1.10
1.50
BTTS %
80%
10%
45%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
13.86
Śr. faule/mecz
10.29
KFUM OsloDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.20
3.70
2.95
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
1.30
2.60
1.95
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
47%
50%
48%
Śr. strzały/mecz
11.70
11.44
11.58
Śr. faule/mecz
12.30
10.33
11.37

Ostatnie 10 meczów

Lillestrom jest o +164% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
Lillestrom u siebie
1.10 gola/mecz
KFUM Oslo na wyjeździe

Progi bramkowe

LillestromKFUM Oslo
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Match Corners AVG
9.80 (30/40)
10.17 (12/20)
9.56 (18/20)
Over 6.5 Corners
77% (23/30)
83% (10/12)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
77% (23/30)
83% (10/12)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
67% (20/30)
75% (9/12)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
60% (18/30)
58% (7/12)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
37% (11/30)
42% (5/12)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
20% (6/30)
17% (2/12)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
20% (6/30)
17% (2/12)
22% (4/18)
Over 13.5 Corners
17% (5/30)
8% (1/12)
22% (4/18)
Over 14.5 Corners
10% (3/30)
8% (1/12)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Corners Earned Match
5.03
4.85
5.20
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
201
97
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lillestrom notuje o 22% wyższy wynik niż KFUM Oslo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Match Cards AVG
4.00 (40/40)
4.40 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
160
88
72
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Lillestrom jest o 19% lepsza niż KFUM Oslo pod względem strzałów na mecz.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Strzały / mecz
11.72
12.72
10.72
Strzały celne / mecz
4.08
4.11
4.06
Strzały niecelne / mecz
4.14
4.56
3.72
Skuteczność strzałów
10.4%
10.5%
10.4%
Strzały na gola
9.59
9.54
9.65
Strzały celne na gola
3.34
3.08
3.65
Strzały Over 10.5
56% (20/36)
61% (11/18)
50% (9/18)
Strzały Over 11.5
50% (18/36)
56% (10/18)
44% (8/18)
Strzały Over 12.5
44% (16/36)
50% (9/18)
39% (7/18)
Strzały Over 13.5
36% (13/36)
50% (9/18)
22% (4/18)
Strzały Over 14.5
31% (11/36)
39% (7/18)
22% (4/18)
Strzały celne Over 3.5
64% (23/36)
78% (14/18)
50% (9/18)
Strzały celne Over 4.5
39% (14/36)
39% (7/18)
39% (7/18)
Strzały celne Over 5.5
28% (10/36)
22% (4/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 6.5
11% (4/36)
6% (1/18)
17% (3/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lillestrom notuje o 44% wyższy wynik niż KFUM Oslo pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Match Offsides AVG
3.12
2.82
3.41
Match Offsides Over 0.5 %
100% (34/34)
100% (17/17)
100% (17/17)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (28/34)
71% (12/17)
94% (16/17)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (19/34)
47% (8/17)
65% (11/17)
Match Offsides Over 3.5 %
35% (12/34)
29% (5/17)
41% (7/17)
Team Offsides AVG
1.29
1.53
1.06
Team Offsides Over 0.5 %
76% (26/34)
82% (14/17)
71% (12/17)
Team Offsides Over 1.5 %
32% (11/34)
35% (6/17)
29% (5/17)
Team Offsides Over 2.5 %
12% (4/34)
18% (3/17)
6% (1/17)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lillestrom jest o 42% lepsza niż KFUM Oslo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLillestromKFUM Oslo
xG (For)
1.31
1.53
1.08
xGA (Against)
1.52
1.31
1.73
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLillestromKFUM Oslo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72