Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Start
Streaki - Start
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Start — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Start — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Start — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Start — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Start — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Start — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Start — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Start — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Start — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Start — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Start — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Start — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Start — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Start — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Start — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Start — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Start — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Rosenborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Rosenborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rosenborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rosenborg — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosenborg — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosenborg — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosenborg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Rosenborg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Rosenborg — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Rosenborg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Rosenborg — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Rosenborg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Rosenborg — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Rosenborg — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Rosenborg — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rosenborg — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rosenborg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Start
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Start — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Start — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Start — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Start — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Start — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Start — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Start — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Rosenborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rosenborg — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosenborg — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rosenborg jest o 20% lepsza niż Start pod względem odsetku wygranych meczów.
| Start | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.80 | 3.55 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 1.50 | 2.50 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | — | 39% | — |
Śr. strzały/mecz | — | 10.50 | — |
Śr. faule/mecz | — | 13.25 | — |
| Rosenborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.70 | 2.85 |
Strzelone | 2.00 | 0.70 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 2.00 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
Posiadanie piłki | 56% | 49% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 14.10 | 9.80 | 11.95 |
Śr. faule/mecz | 10.60 | 10.50 | 10.55 |
Ostatnie 10 meczów
- 12.07.2026Lvs Brann1-2
- 29.05.2026Lvs Fredrikstad1-2
- 25.05.2026Wvs Valerenga2-0
- 20.05.2026Lvs Bodo/Glimt1-4
- 16.05.2026Lvs Viking3-6
- 03.05.2026Dvs Tromso1-1
- 30.04.2026Lvs Bodo/Glimt0-5
- 26.04.2026Lvs Ham-Kam1-2
- 19.04.2026Dvs Molde1-1
- 11.04.2026Lvs Lillestrom1-3
- 12.07.2026Wvs Kristiansund BK3-0
- 29.05.2026Dvs Bodo/Glimt2-2
- 25.05.2026Lvs KFUM Oslo0-2
- 16.05.2026Lvs Aalesund2-3
- 10.05.2026Wvs Lillestrom2-0
- 01.05.2026Lvs Viking0-3
- 25.04.2026Dvs Brann1-1
- 18.04.2026Dvs Sandefjord0-0
- 12.04.2026Wvs Sarpsborg 08 FF2-1
- 06.04.2026Lvs Tromso0-2
Progi bramkowe
| Start | Rosenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Start | Rosenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Start | Rosenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rosenborg notuje o 26% wyższy wynik niż Start pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.15 (33/40) | 8.77 (13/20) | 11.05 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (26/33) | 62% (8/13) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 64% (21/33) | 54% (7/13) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 55% (18/33) | 38% (5/13) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 48% (16/33) | 31% (4/13) | 60% (12/20) |
Over 10.5 Corners | 42% (14/33) | 31% (4/13) | 50% (10/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (10/33) | 31% (4/13) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 27% (9/33) | 23% (3/13) | 30% (6/20) |
Over 13.5 Corners | 21% (7/33) | 15% (2/13) | 25% (5/20) |
Over 14.5 Corners | 18% (6/33) | 8% (1/13) | 25% (5/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.95 | 4.30 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 198 | 86 | 112 |
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.30 | 5.15 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 212 | 103 | 109 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Rosenborg notuje o 24% wyższy wynik niż Start pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.52 (40/40) | 3.15 (20/20) | 3.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 141 | 63 | 78 |
Highest in a Match | 8 | 6 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.00 | 13.17 | 12.83 |
Strzały celne / mecz | 4.08 | 3.61 | 4.56 |
Strzały niecelne / mecz | 5.53 | 6.50 | 4.56 |
Skuteczność strzałów | 10.0% | 8.4% | 11.7% |
Strzały na gola | 9.96 | 11.85 | 8.56 |
Strzały celne na gola | 3.13 | 3.25 | 3.04 |
Strzały Over 10.5 | 69% (25/36) | 72% (13/18) | 67% (12/18) |
Strzały Over 11.5 | 64% (23/36) | 67% (12/18) | 61% (11/18) |
Strzały Over 12.5 | 58% (21/36) | 56% (10/18) | 61% (11/18) |
Strzały Over 13.5 | 42% (15/36) | 39% (7/18) | 44% (8/18) |
Strzały Over 14.5 | 31% (11/36) | 28% (5/18) | 33% (6/18) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (18/36) | 44% (8/18) | 56% (10/18) |
Strzały celne Over 4.5 | 39% (14/36) | 33% (6/18) | 44% (8/18) |
Strzały celne Over 5.5 | 28% (10/36) | 17% (3/18) | 39% (7/18) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (8/36) | 11% (2/18) | 33% (6/18) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Rosenborg notuje o 25% wyższy wynik niż Start pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.67 | 2.25 | 3.06 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (33/33) | 100% (16/16) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 1.5 % | 85% (28/33) | 75% (12/16) | 94% (16/17) |
Match Offsides Over 2.5 % | 48% (16/33) | 38% (6/16) | 59% (10/17) |
Match Offsides Over 3.5 % | 18% (6/33) | 6% (1/16) | 29% (5/17) |
Team Offsides AVG | 1.27 | 1.13 | 1.41 |
Team Offsides Over 0.5 % | 76% (25/33) | 69% (11/16) | 82% (14/17) |
Team Offsides Over 1.5 % | 42% (14/33) | 38% (6/16) | 47% (8/17) |
Team Offsides Over 2.5 % | 9% (3/33) | 6% (1/16) | 12% (2/17) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.37 | 1.34 | 1.41 |
xGA (Against) | 1.52 | 1.55 | 1.49 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Start | Rosenborg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

