Football Stats
Herb Valerenga
ValerengaŚr. pkt/mecz 1.45
Norwegia / Eliteserien31 lipca 2026 19:00
Herb Ham-Kam
Ham-KamŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Valerenga

2W — Valerenga3D3W — Ham-Kam

Streaki - Valerenga

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valerenga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Valerenga — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Valerenga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Valerenga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Valerenga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Valerenga — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Valerenga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Valerenga — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Valerenga — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Valerenga — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Valerenga — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Valerenga — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Valerenga — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Valerenga — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Ham-Kam

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ham-Kam — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ham-Kam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ham-Kam — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ham-Kam — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ham-Kam — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ham-Kam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ham-Kam — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Ham-Kam — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Ham-Kam — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ham-Kam — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ham-Kam — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ham-Kam — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ham-Kam — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ham-Kam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Valerenga

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Valerenga — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Valerenga — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Ham-Kam

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ham-Kam — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — poniżej 6.5 kartek w 57 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ham-Kam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb ValerengaValerenga03Herb Ham-KamHam-Kam
08.05Herb Ham-KamHam-Kam10Herb ValerengaValerenga
19.10Herb Ham-KamHam-Kam21Herb ValerengaValerenga
16.05Herb ValerengaValerenga11Herb Ham-KamHam-Kam
26.11Herb Ham-KamHam-Kam02Herb ValerengaValerenga
16.05Herb ValerengaValerenga30Herb Ham-KamHam-Kam
14.08Herb Ham-KamHam-Kam11Herb ValerengaValerenga
16.05Herb ValerengaValerenga11Herb Ham-KamHam-Kam

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Valerenga jest o 29% lepsza niż Ham-Kam pod względem odsetku wygranych meczów.

ValerengaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.20
3.20
Strzelone
2.10
0.90
1.50
Stracone
1.10
2.30
1.70
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
16.40
14.10
15.25
Śr. faule/mecz
11.10
13.00
12.05
Ham-KamDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
3.00
3.25
Strzelone
2.10
0.80
1.45
Stracone
1.40
2.20
1.80
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
44%
46%
45%
Śr. strzały/mecz
12.67
10.33
11.50
Śr. faule/mecz
12.78
12.11
12.44

Ostatnie 10 meczów

Valerenga jest o +163% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Valerenga u siebie
0.80 gola/mecz
Ham-Kam na wyjeździe

Progi bramkowe

ValerengaHam-Kam
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Valerenga notuje o 26% wyższy wynik niż Ham-Kam pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemValerengaHam-Kam
Match Corners AVG
11.76 (38/40)
13.05 (20/20)
10.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
100% (20/20)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
85% (17/20)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
71% (27/38)
85% (17/20)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
66% (25/38)
75% (15/20)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
66% (25/38)
75% (15/20)
56% (10/18)
Over 11.5 Corners
50% (19/38)
60% (12/20)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
42% (16/38)
55% (11/20)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
37% (14/38)
55% (11/20)
17% (3/18)
Over 14.5 Corners
26% (10/38)
35% (7/20)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemValerengaHam-Kam
Corners Earned Match
5.83
6.95
4.70
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
233
139
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Valerenga notuje o 18% wyższy wynik niż Ham-Kam pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemValerengaHam-Kam
Match Cards AVG
3.60 (40/40)
3.90 (20/20)
3.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
144
78
66
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Valerenga jest o 51% lepsza niż Ham-Kam pod względem strzałów na mecz.

OgółemValerengaHam-Kam
Strzały / mecz
13.53
16.28
10.78
Strzały celne / mecz
4.89
5.61
4.17
Strzały niecelne / mecz
5.03
6.17
3.89
Skuteczność strzałów
11.7%
10.6%
13.4%
Strzały na gola
8.54
9.45
7.46
Strzały celne na gola
3.09
3.26
2.88
Strzały Over 10.5
78% (28/36)
89% (16/18)
67% (12/18)
Strzały Over 11.5
75% (27/36)
89% (16/18)
61% (11/18)
Strzały Over 12.5
58% (21/36)
78% (14/18)
39% (7/18)
Strzały Over 13.5
56% (20/36)
78% (14/18)
33% (6/18)
Strzały Over 14.5
42% (15/36)
67% (12/18)
17% (3/18)
Strzały celne Over 3.5
61% (22/36)
67% (12/18)
56% (10/18)
Strzały celne Over 4.5
53% (19/36)
61% (11/18)
44% (8/18)
Strzały celne Over 5.5
39% (14/36)
44% (8/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 6.5
25% (9/36)
33% (6/18)
17% (3/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Valerenga notuje o 13% wyższy wynik niż Ham-Kam pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemValerengaHam-Kam
Match Offsides AVG
2.61
2.50
2.73
Match Offsides Over 0.5 %
100% (31/31)
100% (16/16)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
68% (21/31)
63% (10/16)
73% (11/15)
Match Offsides Over 2.5 %
52% (16/31)
50% (8/16)
53% (8/15)
Match Offsides Over 3.5 %
23% (7/31)
19% (3/16)
27% (4/15)
Team Offsides AVG
1.42
1.50
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
81% (25/31)
94% (15/16)
67% (10/15)
Team Offsides Over 1.5 %
35% (11/31)
31% (5/16)
40% (6/15)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (7/31)
19% (3/16)
27% (4/15)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Valerenga jest o 14% lepsza niż Ham-Kam pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemValerengaHam-Kam
xG (For)
1.41
1.50
1.32
xGA (Against)
1.66
1.74
1.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemValerengaHam-Kam
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72