Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Aalesund
Streaki - Aalesund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Aalesund — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Aalesund — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
- Aalesund — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
- Aalesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Aalesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Aalesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Aalesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Valerenga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Valerenga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Valerenga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Valerenga — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Valerenga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Valerenga — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Valerenga — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Valerenga — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Valerenga — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Valerenga — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Valerenga — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Valerenga — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Valerenga — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Aalesund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Aalesund — powyżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
Serie - Valerenga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Valerenga — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Valerenga — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Valerenga jest o 133% lepsza niż Aalesund pod względem odsetku wygranych meczów.
| Aalesund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.70 | 3.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Stracone | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 45% | 40% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 16.20 | 12.00 | 14.33 |
Śr. faule/mecz | 14.20 | 11.00 | 12.78 |
| Valerenga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.20 | 3.30 |
Strzelone | 1.90 | 0.90 | 1.40 |
Stracone | 1.50 | 2.30 | 1.90 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 44% | 49% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 15.60 | 14.10 | 14.85 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 13.00 | 12.25 |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Bodo/Glimt1-2
- 31.07.2026Lvs Ham-Kam0-3
- 26.07.2026Wvs Brann3-2
- 16.07.2026Wvs Aalesund6-1
- 11.07.2026Lvs Tromso0-4
- 29.05.2026Wvs Kristiansund BK3-1
- 25.05.2026Lvs Start0-2
- 16.05.2026Wvs Sarpsborg 08 FF3-2
- 08.05.2026Lvs Ham-Kam0-1
- 03.05.2026Dvs KFUM Oslo2-2
Progi bramkowe
| Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Valerenga notuje o 8% wyższy wynik niż Aalesund pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.18 (38/40) | 11.67 (18/20) | 12.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 97% (37/38) | 100% (18/18) | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 89% (34/38) | 100% (18/18) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 82% (31/38) | 83% (15/18) | 80% (16/20) |
Over 9.5 Corners | 74% (28/38) | 78% (14/18) | 70% (14/20) |
Over 10.5 Corners | 68% (26/38) | 67% (12/18) | 70% (14/20) |
Over 11.5 Corners | 55% (21/38) | 50% (9/18) | 60% (12/20) |
Over 12.5 Corners | 45% (17/38) | 33% (6/18) | 55% (11/20) |
Over 13.5 Corners | 39% (15/38) | 22% (4/18) | 55% (11/20) |
Over 14.5 Corners | 26% (10/38) | 17% (3/18) | 35% (7/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.50 | 4.60 | 6.40 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 220 | 92 | 128 |
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.80 | 7.35 | 6.25 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 272 | 147 | 125 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.70 (40/40) | 3.80 (20/20) | 3.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 148 | 76 | 72 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Valerenga jest o 8% lepsza niż Aalesund pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.69 | 15.11 | 16.28 |
Strzały celne / mecz | 5.19 | 4.78 | 5.61 |
Strzały niecelne / mecz | 5.72 | 5.28 | 6.17 |
Skuteczność strzałów | 10.4% | 10.3% | 10.6% |
Strzały na gola | 9.58 | 9.71 | 9.45 |
Strzały celne na gola | 3.17 | 3.07 | 3.26 |
Strzały Over 10.5 | 81% (29/36) | 72% (13/18) | 89% (16/18) |
Strzały Over 11.5 | 78% (28/36) | 67% (12/18) | 89% (16/18) |
Strzały Over 12.5 | 72% (26/36) | 67% (12/18) | 78% (14/18) |
Strzały Over 13.5 | 69% (25/36) | 61% (11/18) | 78% (14/18) |
Strzały Over 14.5 | 58% (21/36) | 50% (9/18) | 67% (12/18) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (24/36) | 67% (12/18) | 67% (12/18) |
Strzały celne Over 4.5 | 53% (19/36) | 44% (8/18) | 61% (11/18) |
Strzały celne Over 5.5 | 42% (15/36) | 39% (7/18) | 44% (8/18) |
Strzały celne Over 6.5 | 31% (11/36) | 28% (5/18) | 33% (6/18) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.88 | 3.24 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (33/33) | 100% (17/17) | 100% (16/16) |
Match Offsides Over 1.5 % | 76% (25/33) | 88% (15/17) | 63% (10/16) |
Match Offsides Over 2.5 % | 58% (19/33) | 65% (11/17) | 50% (8/16) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (11/33) | 47% (8/17) | 19% (3/16) |
Team Offsides AVG | 1.45 | 1.41 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 82% (27/33) | 71% (12/17) | 94% (15/16) |
Team Offsides Over 1.5 % | 36% (12/33) | 41% (7/17) | 31% (5/16) |
Team Offsides Over 2.5 % | 18% (6/33) | 18% (3/17) | 19% (3/16) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Valerenga jest o 12% lepsza niż Aalesund pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.42 | 1.34 | 1.50 |
xGA (Against) | 1.90 | 2.06 | 1.74 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Aalesund | Valerenga | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

