Football Stats
Herb Sandefjord
SandefjordŚr. pkt/mecz 1.35
Norwegia / Eliteserien30 sierpnia 2026 17:00
Herb Brann
BrannŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sandefjord

1W — Sandefjord5D4W — Brann

Streaki - Sandefjord

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sandefjord — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sandefjord — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sandefjord — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sandefjord — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sandefjord — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sandefjord — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sandefjord — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Brann

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brann — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Brann — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brann — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brann — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brann — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Brann — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Brann — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Brann — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Brann — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Brann — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Sandefjord

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sandefjord — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 2.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 6.5 kartek łącznie w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Brann

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb SandefjordSandefjord00Herb BrannBrann
12.04Herb BrannBrann01Herb SandefjordSandefjord
20.09Herb SandefjordSandefjord03Herb BrannBrann
30.06Herb BrannBrann10Herb SandefjordSandefjord
15.09Herb SandefjordSandefjord22Herb BrannBrann
16.05Herb BrannBrann21Herb SandefjordSandefjord
29.10Herb SandefjordSandefjord11Herb BrannBrann
08.05Herb BrannBrann00Herb SandefjordSandefjord
21.11Herb SandefjordSandefjord22Herb BrannBrann
15.08Herb BrannBrann32Herb SandefjordSandefjord

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brann jest o 38% lepsza niż Sandefjord pod względem odsetku wygranych meczów.

SandefjordDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
3.80
2.95
Strzelone
1.20
2.40
1.80
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
49%
51%
50%
Śr. strzały/mecz
13.56
14.11
13.83
Śr. faule/mecz
14.22
11.11
12.67
BrannDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.50
3.50
3.50
Strzelone
2.00
2.20
2.10
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
51%
53%
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
9.25
10.50

Ostatnie 10 meczów

Brann jest o +83% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Sandefjord u siebie
2.20 gola/mecz
Brann na wyjeździe

Progi bramkowe

SandefjordBrann
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
90% (9/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sandefjord notuje o 14% wyższy wynik niż Brann pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSandefjordBrann
Match Corners AVG
11.72 (32/40)
12.39 (18/20)
10.86 (14/20)
Over 6.5 Corners
97% (31/32)
100% (18/18)
93% (13/14)
Over 7.5 Corners
94% (30/32)
100% (18/18)
86% (12/14)
Over 8.5 Corners
88% (28/32)
94% (17/18)
79% (11/14)
Over 9.5 Corners
81% (26/32)
89% (16/18)
71% (10/14)
Over 10.5 Corners
63% (20/32)
72% (13/18)
50% (7/14)
Over 11.5 Corners
38% (12/32)
44% (8/18)
29% (4/14)
Over 12.5 Corners
38% (12/32)
44% (8/18)
29% (4/14)
Over 13.5 Corners
28% (9/32)
39% (7/18)
14% (2/14)
Over 14.5 Corners
22% (7/32)
28% (5/18)
14% (2/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSandefjordBrann
Corners Earned Match
5.95
5.40
6.50
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Corners Earned
238
108
130

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Brann notuje o 11% wyższy wynik niż Sandefjord pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSandefjordBrann
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
3.75 (20/20)
4.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
158
75
83
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemSandefjordBrann
Strzały / mecz
14.06
14.28
13.83
Strzały celne / mecz
4.72
4.28
5.17
Strzały niecelne / mecz
4.69
5.17
4.22
Skuteczność strzałów
10.1%
5.8%
14.5%
Strzały na gola
9.92
17.13
6.92
Strzały celne na gola
3.33
5.13
2.58
Strzały Over 10.5
75% (27/36)
78% (14/18)
72% (13/18)
Strzały Over 11.5
72% (26/36)
78% (14/18)
67% (12/18)
Strzały Over 12.5
64% (23/36)
72% (13/18)
56% (10/18)
Strzały Over 13.5
53% (19/36)
61% (11/18)
44% (8/18)
Strzały Over 14.5
42% (15/36)
50% (9/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 3.5
72% (26/36)
61% (11/18)
83% (15/18)
Strzały celne Over 4.5
42% (15/36)
44% (8/18)
39% (7/18)
Strzały celne Over 5.5
33% (12/36)
33% (6/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 6.5
19% (7/36)
11% (2/18)
28% (5/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Brann notuje o 18% wyższy wynik niż Sandefjord pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSandefjordBrann
Match Offsides AVG
3.39
3.29
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (33/33)
100% (17/17)
100% (16/16)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (31/33)
94% (16/17)
94% (15/16)
Match Offsides Over 2.5 %
70% (23/33)
71% (12/17)
69% (11/16)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (15/33)
47% (8/17)
44% (7/16)
Team Offsides AVG
1.73
1.59
1.88
Team Offsides Over 0.5 %
88% (29/33)
82% (14/17)
94% (15/16)
Team Offsides Over 1.5 %
52% (17/33)
47% (8/17)
56% (9/16)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (9/33)
18% (3/17)
38% (6/16)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Brann jest o 43% lepsza niż Sandefjord pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSandefjordBrann
xG (For)
1.39
1.14
1.64
xGA (Against)
1.56
1.63
1.49
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSandefjordBrann
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Under 2.5
30% (12/40)
50% (10/20)
10% (2/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72