Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tromso
Streaki - Tromso
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tromso — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tromso — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Tromso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tromso — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tromso — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tromso — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Tromso — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Tromso — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Tromso — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Tromso — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Tromso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Tromso — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Tromso — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Tromso — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Tromso — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Sarpsborg 08 FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Sarpsborg 08 FF — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Tromso
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tromso — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tromso — poniżej 5.5 kartek w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Tromso — poniżej 5.5 kartek łącznie w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Tromso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Sarpsborg 08 FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tromso jest o 29% lepsza niż Sarpsborg 08 FF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tromso | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 4.30 | 3.30 |
Strzelone | 1.40 | 2.40 | 1.90 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 45% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 14.25 | 9.71 | 12.13 |
Śr. faule/mecz | 12.11 | 11.25 | 11.71 |
| Sarpsborg 08 FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.10 | 2.50 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 43% | 47% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 12.88 | 12.78 |
Śr. faule/mecz | 11.20 | 10.38 | 10.83 |
Ostatnie 10 meczów
- 27.08.2026Lvs Brighton0-4
- 22.08.2026Wvs Ulfstind5-0
- 20.08.2026Dvs Brighton0-0
- 16.08.2026Lvs Molde2-3
- 13.08.2026Wvs CFR 1907 Cluj2-1
- 06.08.2026Wvs CFR 1907 Cluj5-0
- 02.08.2026Wvs Aalesund6-2
- 30.07.2026Lvs Hradec Králové1-3
- 23.07.2026Lvs Hradec Králové0-1
- 18.07.2026Wvs Ham-Kam4-1
- 22.08.2026Wvs Sparta Sarpsborg2-0
- 16.08.2026Lvs Sandefjord1-2
- 08.08.2026Lvs Viking1-2
- 02.08.2026Dvs Molde3-3
- 26.07.2026Wvs Ham-Kam1-0
- 18.07.2026Dvs Kristiansund BK0-0
- 12.07.2026Wvs Viking1-0
- 03.07.2026Lvs Lillestrom1-3
- 29.05.2026Wvs Brann2-1
- 25.05.2026Wvs Molde2-1
Progi bramkowe
| Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sarpsborg 08 FF notuje o 13% wyższy wynik niż Tromso pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.86 (35/40) | 9.24 (17/20) | 10.44 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (28/35) | 71% (12/17) | 89% (16/18) |
Over 7.5 Corners | 69% (24/35) | 65% (11/17) | 72% (13/18) |
Over 8.5 Corners | 63% (22/35) | 53% (9/17) | 72% (13/18) |
Over 9.5 Corners | 49% (17/35) | 35% (6/17) | 61% (11/18) |
Over 10.5 Corners | 40% (14/35) | 35% (6/17) | 44% (8/18) |
Over 11.5 Corners | 31% (11/35) | 24% (4/17) | 39% (7/18) |
Over 12.5 Corners | 29% (10/35) | 24% (4/17) | 33% (6/18) |
Over 13.5 Corners | 17% (6/35) | 18% (3/17) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 14% (5/35) | 18% (3/17) | 11% (2/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.88 | 4.90 | 4.85 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 195 | 98 | 97 |
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.15 | 4.70 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 206 | 94 | 112 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sarpsborg 08 FF notuje o 23% wyższy wynik niż Tromso pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.17 (40/40) | 2.85 (20/20) | 3.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 127 | 57 | 70 |
Highest in a Match | 8 | 5 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Tromso jest o 10% lepsza niż Sarpsborg 08 FF pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.94 | 13.56 | 12.33 |
Strzały celne / mecz | 4.72 | 5.39 | 4.06 |
Strzały niecelne / mecz | 4.72 | 4.78 | 4.67 |
Skuteczność strzałów | 11.6% | 13.9% | 9.0% |
Strzały na gola | 8.63 | 7.18 | 11.10 |
Strzały celne na gola | 3.15 | 2.85 | 3.65 |
Strzały Over 10.5 | 67% (24/36) | 83% (15/18) | 50% (9/18) |
Strzały Over 11.5 | 67% (24/36) | 83% (15/18) | 50% (9/18) |
Strzały Over 12.5 | 50% (18/36) | 61% (11/18) | 39% (7/18) |
Strzały Over 13.5 | 42% (15/36) | 50% (9/18) | 33% (6/18) |
Strzały Over 14.5 | 39% (14/36) | 44% (8/18) | 33% (6/18) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (24/36) | 83% (15/18) | 50% (9/18) |
Strzały celne Over 4.5 | 56% (20/36) | 72% (13/18) | 39% (7/18) |
Strzały celne Over 5.5 | 44% (16/36) | 61% (11/18) | 28% (5/18) |
Strzały celne Over 6.5 | 17% (6/36) | 22% (4/18) | 11% (2/18) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.75 | 2.36 | 3.06 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (32/32) | 100% (14/14) | 100% (18/18) |
Match Offsides Over 1.5 % | 81% (26/32) | 86% (12/14) | 78% (14/18) |
Match Offsides Over 2.5 % | 53% (17/32) | 36% (5/14) | 67% (12/18) |
Match Offsides Over 3.5 % | 19% (6/32) | 7% (1/14) | 28% (5/18) |
Team Offsides AVG | 1.47 | 1.50 | 1.44 |
Team Offsides Over 0.5 % | 84% (27/32) | 93% (13/14) | 78% (14/18) |
Team Offsides Over 1.5 % | 41% (13/32) | 50% (7/14) | 33% (6/18) |
Team Offsides Over 2.5 % | 16% (5/32) | 7% (1/14) | 22% (4/18) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Tromso jest o 15% lepsza niż Sarpsborg 08 FF pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.57 | 1.68 | 1.46 |
xGA (Against) | 1.39 | 1.29 | 1.49 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tromso | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

