Football Stats
Herb Aalesund
AalesundŚr. pkt/mecz 0.90
Norwegia / Eliteserien4 września 2026 19:00
Herb Start
StartŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Aalesund

5W — Aalesund2D3W — Start

Streaki - Aalesund

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aalesund — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aalesund — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Aalesund — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Aalesund — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aalesund — powyżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aalesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aalesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aalesund — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Start

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Start — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Start — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Start — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Start — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Start — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Start — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Start — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Start — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Start — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Start — poniżej 3.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Start — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Start — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Start — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Start — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Start — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Start — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Start — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Start — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Start — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Aalesund

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aalesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — powyżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aalesund — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Start

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Start — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — poniżej 3.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Start — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb StartStart11Herb AalesundAalesund
23.08Herb StartStart31Herb AalesundAalesund
24.05Herb AalesundAalesund11Herb StartStart
21.10Herb AalesundAalesund31Herb StartStart
06.04Herb StartStart13Herb AalesundAalesund
01.11Herb AalesundAalesund32Herb StartStart
30.05Herb StartStart20Herb AalesundAalesund
30.08Herb StartStart10Herb AalesundAalesund
29.07Herb AalesundAalesund32Herb StartStart
26.10Herb AalesundAalesund21Herb StartStart

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Start jest o 67% lepsza niż Aalesund pod względem odsetku wygranych meczów.

AalesundDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
4.60
4.10
4.35
Strzelone
2.00
2.20
2.10
Stracone
2.60
1.90
2.25
BTTS %
100%
70%
85%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
45%
41%
43%
Śr. strzały/mecz
17.90
11.63
15.11
Śr. faule/mecz
14.40
11.13
12.94
StartDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.70
3.25
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.60
2.50
2.05
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
44%
41%
42%
Śr. strzały/mecz
14.56
11.78
13.17
Śr. faule/mecz
11.56
13.44
12.50

Ostatnie 10 meczów

Aalesund jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Aalesund u siebie
1.20 gola/mecz
Start na wyjeździe

Progi bramkowe

AalesundStart
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aalesund notuje o 38% wyższy wynik niż Start pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAalesundStart
Match Corners AVG
10.89 (36/40)
12.61 (18/20)
9.17 (18/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
100% (18/18)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
83% (30/36)
100% (18/18)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
72% (26/36)
94% (17/18)
50% (9/18)
Over 9.5 Corners
64% (23/36)
89% (16/18)
39% (7/18)
Over 10.5 Corners
56% (20/36)
78% (14/18)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
44% (16/36)
61% (11/18)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
33% (12/36)
44% (8/18)
22% (4/18)
Over 13.5 Corners
22% (8/36)
33% (6/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
17% (6/36)
28% (5/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAalesundStart
Corners Earned Match
4.58
4.95
4.20
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
183
99
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAalesundStart
Match Cards AVG
3.90 (40/40)
3.80 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
156
76
80
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Aalesund jest o 15% lepsza niż Start pod względem strzałów na mecz.

OgółemAalesundStart
Strzały / mecz
14.14
15.11
13.17
Strzały celne / mecz
4.19
4.78
3.61
Strzały niecelne / mecz
5.89
5.28
6.50
Skuteczność strzałów
9.4%
10.3%
8.4%
Strzały na gola
10.60
9.71
11.85
Strzały celne na gola
3.15
3.07
3.25
Strzały Over 10.5
72% (26/36)
72% (13/18)
72% (13/18)
Strzały Over 11.5
67% (24/36)
67% (12/18)
67% (12/18)
Strzały Over 12.5
61% (22/36)
67% (12/18)
56% (10/18)
Strzały Over 13.5
50% (18/36)
61% (11/18)
39% (7/18)
Strzały Over 14.5
39% (14/36)
50% (9/18)
28% (5/18)
Strzały celne Over 3.5
56% (20/36)
67% (12/18)
44% (8/18)
Strzały celne Over 4.5
39% (14/36)
44% (8/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 5.5
28% (10/36)
39% (7/18)
17% (3/18)
Strzały celne Over 6.5
19% (7/36)
28% (5/18)
11% (2/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Aalesund notuje o 25% wyższy wynik niż Start pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAalesundStart
Match Offsides AVG
2.76
3.24
2.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (33/33)
100% (17/17)
100% (16/16)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (27/33)
88% (15/17)
75% (12/16)
Match Offsides Over 2.5 %
52% (17/33)
65% (11/17)
38% (6/16)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (9/33)
47% (8/17)
6% (1/16)
Team Offsides AVG
1.27
1.41
1.13
Team Offsides Over 0.5 %
70% (23/33)
71% (12/17)
69% (11/16)
Team Offsides Over 1.5 %
39% (13/33)
41% (7/17)
38% (6/16)
Team Offsides Over 2.5 %
12% (4/33)
18% (3/17)
6% (1/16)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemAalesundStart
xG (For)
1.34
1.34
1.34
xGA (Against)
1.81
2.06
1.55
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAalesundStart
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72