Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Molde
Streaki - Molde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Molde — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Molde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Molde — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Molde — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Molde — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Molde — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Molde — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Molde — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Molde — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - KFUM Oslo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- KFUM Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- KFUM Oslo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- KFUM Oslo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- KFUM Oslo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- KFUM Oslo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- KFUM Oslo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- KFUM Oslo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- KFUM Oslo — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Molde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Molde — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - KFUM Oslo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KFUM Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KFUM Oslo — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Molde jest o 83% lepsza niż KFUM Oslo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Molde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 4.40 | 4.00 |
Strzelone | 2.50 | 2.60 | 2.55 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 56% | 59% | 58% |
Śr. strzały/mecz | 13.30 | 15.44 | 14.32 |
Śr. faule/mecz | 12.70 | 10.67 | 11.74 |
| KFUM Oslo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 4.10 | 3.20 |
Strzelone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
Stracone | 1.20 | 2.60 | 1.90 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | 43% | 49% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 9.90 | 11.75 | 10.72 |
Śr. faule/mecz | 12.20 | 12.38 | 12.28 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Valerenga4-3
- 22.08.2026Wvs Midsund11-0
- 16.08.2026Wvs Tromso3-2
- 09.08.2026Lvs Kristiansund BK1-2
- 02.08.2026Dvs Sarpsborg 08 FF3-3
- 26.07.2026Wvs KFUM Oslo4-2
- 18.07.2026Lvs Brann1-2
- 11.07.2026Dvs Aalesund2-2
- 30.05.2026Wvs Sandefjord2-1
- 25.05.2026Lvs Sarpsborg 08 FF1-2
- 30.08.2026Lvs Start1-4
- 22.08.2026Wvs IF Ready4-0
- 15.08.2026Dvs Lillestrom1-1
- 07.08.2026Wvs Sandefjord1-0
- 02.08.2026Wvs Kristiansund BK2-1
- 26.07.2026Lvs Molde2-4
- 18.07.2026Lvs Lillestrom1-2
- 12.07.2026Lvs Bodo/Glimt0-2
- 29.05.2026Dvs Tromso0-0
- 25.05.2026Wvs Rosenborg2-0
Progi bramkowe
| Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.38 (37/40) | 9.47 (19/20) | 9.28 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (30/37) | 89% (17/19) | 72% (13/18) |
Over 7.5 Corners | 76% (28/37) | 79% (15/19) | 72% (13/18) |
Over 8.5 Corners | 68% (25/37) | 68% (13/19) | 67% (12/18) |
Over 9.5 Corners | 51% (19/37) | 42% (8/19) | 61% (11/18) |
Over 10.5 Corners | 32% (12/37) | 26% (5/19) | 39% (7/18) |
Over 11.5 Corners | 24% (9/37) | 26% (5/19) | 22% (4/18) |
Over 12.5 Corners | 14% (5/37) | 11% (2/19) | 17% (3/18) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/37) | 5% (1/19) | 11% (2/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/37) | 5% (1/19) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.97 | 5.40 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 199 | 108 | 91 |
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.70 | 4.35 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 188 | 87 | 101 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.98 (40/40) | 3.95 (20/20) | 4.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 159 | 79 | 80 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Molde jest o 36% lepsza niż KFUM Oslo pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.67 | 14.61 | 10.72 |
Strzały celne / mecz | 4.83 | 5.61 | 4.06 |
Strzały niecelne / mecz | 5.06 | 6.39 | 3.72 |
Skuteczność strzałów | 12.3% | 13.7% | 10.4% |
Strzały na gola | 8.14 | 7.31 | 9.65 |
Strzały celne na gola | 3.11 | 2.81 | 3.65 |
Strzały Over 10.5 | 69% (25/36) | 89% (16/18) | 50% (9/18) |
Strzały Over 11.5 | 64% (23/36) | 83% (15/18) | 44% (8/18) |
Strzały Over 12.5 | 56% (20/36) | 72% (13/18) | 39% (7/18) |
Strzały Over 13.5 | 44% (16/36) | 67% (12/18) | 22% (4/18) |
Strzały Over 14.5 | 31% (11/36) | 39% (7/18) | 22% (4/18) |
Strzały celne Over 3.5 | 61% (22/36) | 72% (13/18) | 50% (9/18) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (18/36) | 61% (11/18) | 39% (7/18) |
Strzały celne Over 5.5 | 39% (14/36) | 44% (8/18) | 33% (6/18) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (9/36) | 33% (6/18) | 17% (3/18) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Molde notuje o 21% wyższy wynik niż KFUM Oslo pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.31 | 3.22 | 3.41 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (35/35) | 100% (18/18) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 1.5 % | 94% (33/35) | 94% (17/18) | 94% (16/17) |
Match Offsides Over 2.5 % | 66% (23/35) | 67% (12/18) | 65% (11/17) |
Match Offsides Over 3.5 % | 37% (13/35) | 33% (6/18) | 41% (7/17) |
Team Offsides AVG | 1.17 | 1.28 | 1.06 |
Team Offsides Over 0.5 % | 66% (23/35) | 61% (11/18) | 71% (12/17) |
Team Offsides Over 1.5 % | 37% (13/35) | 44% (8/18) | 29% (5/17) |
Team Offsides Over 2.5 % | 9% (3/35) | 11% (2/18) | 6% (1/17) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Molde jest o 72% lepsza niż KFUM Oslo pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.47 | 1.85 | 1.08 |
xGA (Against) | 1.47 | 1.20 | 1.73 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Molde | KFUM Oslo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |

