Football Stats
Herb Bodo/Glimt
Bodo/GlimtŚr. pkt/mecz 2.35
Norwegia / Eliteserien13 września 2026 17:00
Herb Sandefjord
SandefjordŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Bodo/Glimt

8W — Bodo/Glimt1D1W — Sandefjord

Streaki - Bodo/Glimt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sandefjord

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sandefjord — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sandefjord — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sandefjord — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandefjord — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandefjord — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sandefjord — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sandefjord — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sandefjord — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sandefjord — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sandefjord — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sandefjord — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sandefjord — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sandefjord — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sandefjord — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Bodo/Glimt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bodo/Glimt — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sandefjord

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sandefjord — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 7.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 6.5 kartek łącznie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandefjord — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb SandefjordSandefjord03Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
31.08Herb SandefjordSandefjord12Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
12.07Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt20Herb SandefjordSandefjord
13.07Herb SandefjordSandefjord21Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
29.05Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt11Herb SandefjordSandefjord
21.10Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt43Herb SandefjordSandefjord
23.07Herb SandefjordSandefjord25Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
09.10Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt41Herb SandefjordSandefjord
10.04Herb SandefjordSandefjord12Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt
31.10Herb Bodo/GlimtBodo/Glimt10Herb SandefjordSandefjord

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bodo/Glimt jest o 100% lepsza niż Sandefjord pod względem odsetku wygranych meczów.

Bodo/GlimtDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
3.50
3.60
3.55
Strzelone
2.70
2.70
2.70
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
66%
58%
62%
Śr. strzały/mecz
19.78
13.33
16.56
Śr. faule/mecz
9.00
10.25
9.59
SandefjordDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
3.80
2.85
Strzelone
1.00
2.40
1.70
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
50%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
14.44
14.11
14.28
Śr. faule/mecz
14.56
11.11
12.83

Ostatnie 10 meczów

Bodo/Glimt jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Bodo/Glimt u siebie
2.40 gola/mecz
Sandefjord na wyjeździe

Progi bramkowe

Bodo/GlimtSandefjord
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sandefjord notuje o 26% wyższy wynik niż Bodo/Glimt pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Match Corners AVG
10.75 (36/40)
9.50 (18/20)
12.00 (18/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
72% (13/18)
100% (18/18)
Over 7.5 Corners
86% (31/36)
72% (13/18)
100% (18/18)
Over 8.5 Corners
78% (28/36)
67% (12/18)
89% (16/18)
Over 9.5 Corners
67% (24/36)
50% (9/18)
83% (15/18)
Over 10.5 Corners
53% (19/36)
39% (7/18)
67% (12/18)
Over 11.5 Corners
33% (12/36)
28% (5/18)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
25% (9/36)
11% (2/18)
39% (7/18)
Over 13.5 Corners
22% (8/36)
11% (2/18)
33% (6/18)
Over 14.5 Corners
14% (5/36)
6% (1/18)
22% (4/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Corners Earned Match
6.28
7.00
5.55
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Corners Earned
251
140
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sandefjord notuje o 29% wyższy wynik niż Bodo/Glimt pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Match Cards AVG
3.38 (40/40)
2.95 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
135
59
76
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Bodo/Glimt jest o 21% lepsza niż Sandefjord pod względem strzałów na mecz.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Strzały / mecz
15.78
17.28
14.28
Strzały celne / mecz
5.47
6.67
4.28
Strzały niecelne / mecz
5.64
6.11
5.17
Skuteczność strzałów
10.9%
15.1%
5.8%
Strzały na gola
9.16
6.62
17.13
Strzały celne na gola
3.18
2.55
5.13
Strzały Over 10.5
83% (30/36)
89% (16/18)
78% (14/18)
Strzały Over 11.5
83% (30/36)
89% (16/18)
78% (14/18)
Strzały Over 12.5
78% (28/36)
83% (15/18)
72% (13/18)
Strzały Over 13.5
72% (26/36)
83% (15/18)
61% (11/18)
Strzały Over 14.5
58% (21/36)
67% (12/18)
50% (9/18)
Strzały celne Over 3.5
75% (27/36)
89% (16/18)
61% (11/18)
Strzały celne Over 4.5
58% (21/36)
72% (13/18)
44% (8/18)
Strzały celne Over 5.5
50% (18/36)
67% (12/18)
33% (6/18)
Strzały celne Over 6.5
36% (13/36)
61% (11/18)
11% (2/18)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sandefjord notuje o 25% wyższy wynik niż Bodo/Glimt pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Match Offsides AVG
2.91
2.47
3.29
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (15/15)
100% (17/17)
Match Offsides Over 1.5 %
84% (27/32)
73% (11/15)
94% (16/17)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (20/32)
53% (8/15)
71% (12/17)
Match Offsides Over 3.5 %
31% (10/32)
13% (2/15)
47% (8/17)
Team Offsides AVG
1.44
1.27
1.59
Team Offsides Over 0.5 %
78% (25/32)
73% (11/15)
82% (14/17)
Team Offsides Over 1.5 %
41% (13/32)
33% (5/15)
47% (8/17)
Team Offsides Over 2.5 %
19% (6/32)
20% (3/15)
18% (3/17)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Bodo/Glimt jest o 112% lepsza niż Sandefjord pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBodo/GlimtSandefjord
xG (For)
1.78
2.42
1.14
xGA (Against)
1.27
0.91
1.63
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBodo/GlimtSandefjord
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Under 3.5
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72