Football Stats
Herb Coquimbo Unido
Coquimbo UnidoŚr. pkt/mecz 1.85
Chile / Primera División13 czerwca 2026 18:30
Herb O'Higgins
O'HigginsŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Coquimbo Unido

5W — Coquimbo Unido2D3W — O'Higgins

Streaki - Coquimbo Unido

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Coquimbo Unido — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Coquimbo Unido — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Coquimbo Unido — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (10/14, 71%)
  • Coquimbo Unido — ma więcej rożnych niż przeciwnik (10/14, 71%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Coquimbo Unido — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - O'Higgins

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • O'Higgins — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • O'Higgins — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • O'Higgins — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • O'Higgins — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • O'Higgins — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • O'Higgins — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • O'Higgins — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • O'Higgins — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
  • O'Higgins — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • O'Higgins — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • O'Higgins — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • O'Higgins — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Coquimbo Unido

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Coquimbo Unido — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Coquimbo Unido — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - O'Higgins

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.06Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido00Herb O'HigginsO'Higgins
26.10Herb O'HigginsO'Higgins01Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
03.05Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido20Herb O'HigginsO'Higgins
14.09Herb O'HigginsO'Higgins11Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
21.04Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido20Herb O'HigginsO'Higgins
22.09Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido21Herb O'HigginsO'Higgins
18.03Herb O'HigginsO'Higgins02Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
27.08Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido01Herb O'HigginsO'Higgins
02.04Herb O'HigginsO'Higgins21Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
21.12Herb Coquimbo UnidoCoquimbo Unido03Herb O'HigginsO'Higgins

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. O'Higgins jest o 9% lepsza niż Coquimbo Unido pod względem odsetku wygranych meczów.

Coquimbo UnidoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
1.90
1.40
1.65
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
47%
48%
Śr. strzały/mecz
10.63
12.50
Śr. faule/mecz
10.50
10.21
O'HigginsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.00
4.10
3.05
Strzelone
1.10
2.30
1.70
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
16.13
Śr. faule/mecz
11.38

Ostatnie 10 meczów

O'Higgins jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Coquimbo Unido u siebie
2.30 gola/mecz
O'Higgins na wyjeździe

Progi bramkowe

Coquimbo UnidoO'Higgins
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
85% (17/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCoquimbo UnidoO'Higgins
Match Corners AVG
9.67 (27/40)
9.64 (14/20)
9.69 (13/20)
Over 6.5 Corners
74% (20/27)
79% (11/14)
69% (9/13)
Over 7.5 Corners
70% (19/27)
71% (10/14)
69% (9/13)
Over 8.5 Corners
67% (18/27)
64% (9/14)
69% (9/13)
Over 9.5 Corners
48% (13/27)
43% (6/14)
54% (7/13)
Over 10.5 Corners
41% (11/27)
43% (6/14)
38% (5/13)
Over 11.5 Corners
33% (9/27)
36% (5/14)
31% (4/13)
Over 12.5 Corners
19% (5/27)
21% (3/14)
15% (2/13)
Over 13.5 Corners
11% (3/27)
7% (1/14)
15% (2/13)
Over 14.5 Corners
7% (2/27)
7% (1/14)
8% (1/13)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCoquimbo UnidoO'Higgins
Corners Earned Match
5.50
5.57
5.44
More Corners Than Opponent
60% (18/30)
71% (10/14)
50% (8/16)
Over 2.5 Corners Earned
83% (25/30)
86% (12/14)
81% (13/16)
Over 3.5 Corners Earned
67% (20/30)
71% (10/14)
63% (10/16)
Over 4.5 Corners Earned
63% (19/30)
64% (9/14)
63% (10/16)
Over 5.5 Corners Earned
47% (14/30)
50% (7/14)
44% (7/16)
Over 6.5 Corners Earned
27% (8/30)
36% (5/14)
19% (3/16)
Over 7.5 Corners Earned
20% (6/30)
29% (4/14)
13% (2/16)
Over 8.5 Corners Earned
13% (4/30)
14% (2/14)
13% (2/16)
Corners Earned
165
78
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Coquimbo Unido notuje o 22% wyższy wynik niż O'Higgins pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCoquimbo UnidoO'Higgins
Match Cards AVG
6.33 (30/30)
7.00 (14/14)
5.75 (16/16)
Over 0.5 Cards
100% (30/30)
100% (14/14)
100% (16/16)
Over 1.5 Cards
100% (30/30)
100% (14/14)
100% (16/16)
Over 2.5 Cards
93% (28/30)
100% (14/14)
88% (14/16)
Over 3.5 Cards
93% (28/30)
100% (14/14)
88% (14/16)
Over 4.5 Cards
83% (25/30)
86% (12/14)
81% (13/16)
Over 5.5 Cards
63% (19/30)
71% (10/14)
56% (9/16)
Over 6.5 Cards
47% (14/30)
57% (8/14)
38% (6/16)
Over 7.5 Cards
27% (8/30)
43% (6/14)
13% (2/16)
Total Cards
190
98
92
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
2
4
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCoquimbo UnidoO'Higgins
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67