Football Stats
Herb Everton de Vina
Everton de VinaŚr. pkt/mecz 1.05
Chile / Primera División1 sierpnia 2026 21:00
Herb Colo Colo
Colo ColoŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Everton de Vina

0W — Everton de Vina3D7W — Colo Colo

Streaki - Everton de Vina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Everton de Vina — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Everton de Vina — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Everton de Vina — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Everton de Vina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Everton de Vina — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Everton de Vina — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
  • Everton de Vina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Everton de Vina — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Colo Colo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Colo Colo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Colo Colo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Colo Colo — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Colo Colo — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Colo Colo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Colo Colo — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Colo Colo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
  • Colo Colo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Colo Colo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Colo Colo — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Colo Colo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Colo Colo — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Everton de Vina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Everton de Vina — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Colo Colo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Colo Colo — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — powyżej 1.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colo Colo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Everton de VinaEverton de Vina34Herb Colo ColoColo Colo
07.02Herb Colo ColoColo Colo20Herb Everton de VinaEverton de Vina
10.08Herb Everton de VinaEverton de Vina11Herb Colo ColoColo Colo
09.03Herb Colo ColoColo Colo20Herb Everton de VinaEverton de Vina
25.08Herb Everton de VinaEverton de Vina01Herb Colo ColoColo Colo
30.03Herb Colo ColoColo Colo41Herb Everton de VinaEverton de Vina
06.08Herb Everton de VinaEverton de Vina12Herb Colo ColoColo Colo
19.02Herb Colo ColoColo Colo11Herb Everton de VinaEverton de Vina
01.07Herb Everton de VinaEverton de Vina11Herb Colo ColoColo Colo
06.02Herb Colo ColoColo Colo20Herb Everton de VinaEverton de Vina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Colo Colo jest o 180% lepsza niż Everton de Vina pod względem odsetku wygranych meczów.

Everton de VinaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
2.30
1.90
Strzelone
0.60
1.10
0.85
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
50%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
12.88
10.50
11.69
Śr. faule/mecz
10.88
11.25
11.06
Colo ColoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
3.60
2.70
3.15
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Colo Colo jest o +183% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Everton de Vina u siebie
1.70 gola/mecz
Colo Colo na wyjeździe

Progi bramkowe

Everton de VinaColo Colo
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Everton de Vina notuje o 16% wyższy wynik niż Colo Colo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEverton de VinaColo Colo
Match Corners AVG
10.28 (25/40)
10.81 (16/20)
9.33 (9/20)
Over 6.5 Corners
88% (22/25)
88% (14/16)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
72% (18/25)
75% (12/16)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
64% (16/25)
69% (11/16)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
48% (12/25)
56% (9/16)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
36% (9/25)
44% (7/16)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
36% (9/25)
44% (7/16)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
24% (6/25)
25% (4/16)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
20% (5/25)
19% (3/16)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
12% (3/25)
19% (3/16)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEverton de VinaColo Colo
Corners Earned Match
5.41
5.19
5.63
More Corners Than Opponent
50% (16/32)
31% (5/16)
69% (11/16)
Over 2.5 Corners Earned
84% (27/32)
75% (12/16)
94% (15/16)
Over 3.5 Corners Earned
81% (26/32)
69% (11/16)
94% (15/16)
Over 4.5 Corners Earned
56% (18/32)
50% (8/16)
63% (10/16)
Over 5.5 Corners Earned
34% (11/32)
38% (6/16)
31% (5/16)
Over 6.5 Corners Earned
22% (7/32)
19% (3/16)
25% (4/16)
Over 7.5 Corners Earned
22% (7/32)
19% (3/16)
25% (4/16)
Over 8.5 Corners Earned
19% (6/32)
19% (3/16)
19% (3/16)
Corners Earned
173
83
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Everton de Vina notuje o 33% wyższy wynik niż Colo Colo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEverton de VinaColo Colo
Match Cards AVG
5.31 (32/32)
6.06 (16/16)
4.56 (16/16)
Over 0.5 Cards
97% (31/32)
100% (16/16)
94% (15/16)
Over 1.5 Cards
94% (30/32)
100% (16/16)
88% (14/16)
Over 2.5 Cards
94% (30/32)
100% (16/16)
88% (14/16)
Over 3.5 Cards
81% (26/32)
94% (15/16)
69% (11/16)
Over 4.5 Cards
72% (23/32)
94% (15/16)
50% (8/16)
Over 5.5 Cards
50% (16/32)
63% (10/16)
38% (6/16)
Over 6.5 Cards
22% (7/32)
25% (4/16)
19% (3/16)
Over 7.5 Cards
16% (5/32)
19% (3/16)
13% (2/16)
Total Cards
170
97
73
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
0
3
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEverton de VinaColo Colo
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67