Football Stats
Herb O'Higgins
O'HigginsŚr. pkt/mecz 1.60
Chile / Primera División9 sierpnia 2026 21:00
Herb Deportes Limache
Deportes LimacheŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy O'Higgins

Streaki - O'Higgins

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • O'Higgins — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • O'Higgins — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • O'Higgins — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • O'Higgins — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • O'Higgins — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • O'Higgins — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • O'Higgins — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • O'Higgins — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • O'Higgins — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Deportes Limache

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportes Limache — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportes Limache — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportes Limache — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportes Limache — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportes Limache — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Deportes Limache — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/16, 87%)
  • Deportes Limache — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Deportes Limache — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - O'Higgins

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 O'Higgins — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 7.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 O'Higgins — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Deportes Limache

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportes Limache — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Limache — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb O'HigginsO'Higgins13Herb Deportes LimacheDeportes Limache
14.02Herb Deportes LimacheDeportes Limache21Herb O'HigginsO'Higgins
23.08Herb Deportes LimacheDeportes Limache22Herb O'HigginsO'Higgins
29.03Herb O'HigginsO'Higgins31Herb Deportes LimacheDeportes Limache

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

O'HigginsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.20
3.40
2.80
Strzelone
1.30
1.60
1.45
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
16.57
9.75
12.93
Śr. faule/mecz
11.43
10.13
10.73
Deportes LimacheDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
0.70
1.90
1.30
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
40%
49%
45%
Śr. strzały/mecz
14.14
9.33
11.44
Śr. faule/mecz
7.57
8.56
8.13

Ostatnie 10 meczów

Deportes Limache jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
O'Higgins u siebie
1.50 gola/mecz
Deportes Limache na wyjeździe

Progi bramkowe

O'HigginsDeportes Limache
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemO'HigginsDeportes Limache
Match Corners AVG
10.03 (31/40)
10.27 (15/20)
9.81 (16/20)
Over 6.5 Corners
84% (26/31)
87% (13/15)
81% (13/16)
Over 7.5 Corners
81% (25/31)
87% (13/15)
75% (12/16)
Over 8.5 Corners
71% (22/31)
73% (11/15)
69% (11/16)
Over 9.5 Corners
52% (16/31)
53% (8/15)
50% (8/16)
Over 10.5 Corners
35% (11/31)
40% (6/15)
31% (5/16)
Over 11.5 Corners
29% (9/31)
33% (5/15)
25% (4/16)
Over 12.5 Corners
23% (7/31)
20% (3/15)
25% (4/16)
Over 13.5 Corners
19% (6/31)
20% (3/15)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
10% (3/31)
13% (2/15)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemO'HigginsDeportes Limache
Corners Earned Match
4.61
5.15
3.94
More Corners Than Opponent
33% (12/36)
40% (8/20)
25% (4/16)
Over 2.5 Corners Earned
81% (29/36)
80% (16/20)
81% (13/16)
Over 3.5 Corners Earned
56% (20/36)
60% (12/20)
50% (8/16)
Over 4.5 Corners Earned
44% (16/36)
55% (11/20)
31% (5/16)
Over 5.5 Corners Earned
31% (11/36)
40% (8/20)
19% (3/16)
Over 6.5 Corners Earned
17% (6/36)
20% (4/20)
13% (2/16)
Over 7.5 Corners Earned
11% (4/36)
10% (2/20)
13% (2/16)
Over 8.5 Corners Earned
6% (2/36)
10% (2/20)
0% (0/16)
Corners Earned
166
103
63

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. O'Higgins notuje o 46% wyższy wynik niż Deportes Limache pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemO'HigginsDeportes Limache
Match Cards AVG
4.86 (36/36)
5.65 (20/20)
3.88 (16/16)
Over 0.5 Cards
100% (36/36)
100% (20/20)
100% (16/16)
Over 1.5 Cards
94% (34/36)
100% (20/20)
88% (14/16)
Over 2.5 Cards
78% (28/36)
90% (18/20)
63% (10/16)
Over 3.5 Cards
67% (24/36)
85% (17/20)
44% (7/16)
Over 4.5 Cards
58% (21/36)
75% (15/20)
38% (6/16)
Over 5.5 Cards
44% (16/36)
55% (11/20)
31% (5/16)
Over 6.5 Cards
28% (10/36)
40% (8/20)
13% (2/16)
Over 7.5 Cards
8% (3/36)
10% (2/20)
6% (1/16)
Total Cards
175
113
62
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemO'HigginsDeportes Limache
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67