Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Storfors
Streaki - Storfors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Storfors — przegrywa (14/20, 70%)
Streaki - Boden
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Boden — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Boden — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Boden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Boden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Boden — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Storfors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Boden
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Boden — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Boden jest o 350% lepsza niż Storfors pod względem odsetku wygranych meczów.
| Storfors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 5.80 | 5.35 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 2.70 | 4.60 | 3.65 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Boden | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.00 | 3.05 |
Strzelone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.06.2026Lvs Skellefteå1-3
- 23.05.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 17.05.2026Wvs IFK Umeå3-1
- 10.05.2026Lvs Täfteå1-6
- 06.05.2026Lvs IFK Luleå1-5
- 01.05.2026Lvs Boden0-2
- 25.04.2026Dvs Skellefteå2-2
- 11.04.2026Lvs Umeå FC Akademi1-2
- 22.10.2023Lvs Ytterhogdal3-11
- 14.10.2023Dvs Älgarna3-3
- 30.05.2026Dvs Umeå FC Akademi1-1
- 23.05.2026Wvs IFK Umeå1-0
- 16.05.2026Lvs Täfteå2-3
- 10.05.2026Dvs IFK Luleå1-1
- 06.05.2026Lvs Skellefteå0-2
- 01.05.2026Wvs Storfors2-0
- 18.04.2026Dvs Umeå FC Akademi1-1
- 11.04.2026Wvs IFK Umeå2-0
- 18.10.2025Lvs Boden City1-3
- 15.10.2025Lvs Bergnäsets0-3
Progi bramkowe
| Storfors | Boden | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Storfors | Boden | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Storfors | Boden | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Storfors | Boden | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 25% (5/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 50% (10/20) | 95% (19/20) |

