Football Stats
Herb Täfteå
TäfteåŚr. pkt/mecz 1.85
Herb Umeå FC Akademi
Umeå FC AkademiŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Täfteå

2W — Täfteå2D6W — Umeå FC Akademi

Streaki - Täfteå

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täfteå — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Täfteå — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Umeå FC Akademi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Umeå FC Akademi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Umeå FC Akademi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Umeå FC Akademi — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Täfteå

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Täfteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Umeå FC Akademi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Umeå FC Akademi — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 1.5 gola w meczu w 47 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.06Herb TäfteåTäfteå30Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
02.05Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi15Herb TäfteåTäfteå
23.06Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi41Herb TäfteåTäfteå
14.05Herb TäfteåTäfteå02Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
13.10Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi30Herb TäfteåTäfteå
24.05Herb TäfteåTäfteå12Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
28.11Herb TäfteåTäfteå02Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
24.09Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi00Herb TäfteåTäfteå
17.10Herb TäfteåTäfteå11Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
05.08Herb TäfteåTäfteå03Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Täfteå jest o 300% lepsza niż Umeå FC Akademi pod względem odsetku wygranych meczów.

TäfteåDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.70
3.40
3.55
Strzelone
2.60
1.90
2.25
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Umeå FC AkademiDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.60
4.30
3.95
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
2.30
3.00
2.65
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Täfteå jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
Täfteå u siebie
1.30 gola/mecz
Umeå FC Akademi na wyjeździe

Progi bramkowe

TäfteåUmeå FC Akademi
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTäfteåUmeå FC Akademi
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 2.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 3.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 4.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33