Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy IFK Umeå
Streaki - IFK Umeå
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Umeå — przegrywa 1. połowę u siebie (6/6, 100%)
- IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/6, 100%)
- IFK Umeå — przegrywa u siebie (9/10, 90%)
- IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Storfors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Storfors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Storfors — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Storfors — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Storfors — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - IFK Umeå
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Storfors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Storfors — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Storfors jest o 200% lepsza niż IFK Umeå pod względem odsetku wygranych meczów.
| IFK Umeå | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 0% | 5% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.70 | 3.40 |
Strzelone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
Stracone | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Storfors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 5.00 | 5.50 | 5.25 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 2.80 | 4.20 | 3.50 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.06.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 06.06.2026Lvs Skellefteå0-3
- 03.06.2026Lvs Täfteå1-5
- 30.05.2026Lvs IFK Luleå1-6
- 23.05.2026Lvs Boden0-1
- 17.05.2026Lvs Storfors1-3
- 06.05.2026Lvs Umeå FC Akademi1-4
- 02.05.2026Lvs Skellefteå0-5
- 25.04.2026Lvs Täfteå0-3
- 18.04.2026Lvs IFK Luleå1-2
- 18.06.2026Lvs Täfteå0-4
- 13.06.2026Wvs IFK Luleå1-0
- 07.06.2026Lvs Boden0-2
- 03.06.2026Lvs Skellefteå1-3
- 23.05.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 17.05.2026Wvs IFK Umeå3-1
- 10.05.2026Lvs Täfteå1-6
- 06.05.2026Lvs IFK Luleå1-5
- 01.05.2026Lvs Boden0-2
- 25.04.2026Dvs Skellefteå2-2
Progi bramkowe
| IFK Umeå | Storfors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 54% (7/13) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 75% (15/20) |
| IFK Umeå | Storfors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 100% (6/6) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 54% (7/13) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 75% (15/20) |
| IFK Umeå | Storfors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 54% (7/13) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 46% (6/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IFK Umeå | Storfors | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 4.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |

