Football Stats
Herb Umea FF
Umea FFŚr. pkt/mecz 0.55
Szwecja / Division 2 - Norrland27 czerwca 2026 16:00
Herb Friska Viljor
Friska ViljorŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Umea FF

5W — Umea FF2D0W — Friska Viljor

Streaki - Umea FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Umea FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Umea FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Umea FF — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Umea FF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Umea FF — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Umea FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Friska Viljor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Friska Viljor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Umea FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Umea FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — nie wygrywa 1. połowę w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Friska Viljor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Friska Viljor — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Friska ViljorFriska Viljor14Herb Umea FFUmea FF
27.06Herb Umea FFUmea FF33Herb Friska ViljorFriska Viljor
17.05Herb Friska ViljorFriska Viljor11Herb Umea FFUmea FF
25.08Herb Umea FFUmea FF10Herb Friska ViljorFriska Viljor
28.04Herb Friska ViljorFriska Viljor01Herb Umea FFUmea FF
10.10Herb Umea FFUmea FF21Herb Friska ViljorFriska Viljor
02.10Herb Friska ViljorFriska Viljor12Herb Umea FFUmea FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Friska Viljor jest o 350% lepsza niż Umea FF pod względem odsetku wygranych meczów.

Umea FFDomWyjazdOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
3.40
3.90
3.65
Strzelone
1.10
1.70
1.40
Stracone
2.30
2.20
2.25
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Friska ViljorDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
4.50
3.90
4.20
Strzelone
2.30
2.30
2.30
Stracone
2.20
1.60
1.90
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Friska Viljor jest o +109% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Umea FF u siebie
2.30 gola/mecz
Friska Viljor na wyjeździe

Progi bramkowe

Umea FFFriska Viljor
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUmea FFFriska Viljor
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 3.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 4.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 5.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33