Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Argentino Monte Maíz
Streaki - Argentino Monte Maíz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Argentino Monte Maíz — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Argentino Monte Maíz — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Argentino Monte Maíz — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Deportivo Rincon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Rincon — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Rincon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Rincon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Rincon — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Rincon — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Rincon — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Argentino Monte Maíz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Argentino Monte Maíz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Deportivo Rincon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Rincon — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Rincon — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Rincon — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Argentino Monte Maíz jest o 29% lepsza niż Deportivo Rincon pod względem odsetku wygranych meczów.
| Argentino Monte Maíz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.00 | 2.05 |
Strzelone | 1.60 | 0.50 | 1.05 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
| Deportivo Rincon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 0% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Strzelone | 1.70 | 0.50 | 1.10 |
Stracone | 0.50 | 1.40 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs Costa Brava0-2
- 23.05.2026Wvs Huracan Las Heras1-0
- 17.05.2026Wvs San Martín Mendoza4-1
- 10.05.2026Lvs Atenas0-1
- 03.05.2026Wvs Cipolletti2-0
- 26.04.2026Wvs Juventud Unida Univ.2-1
- 12.04.2026Dvs Fundacion Amigos0-0
- 05.04.2026Lvs Deportivo Rincon0-2
- 29.03.2026Dvs Costa Brava0-0
- 22.03.2026Dvs Huracan Las Heras0-0
- 31.05.2026Dvs Fundacion Amigos0-0
- 17.05.2026Wvs Costa Brava1-0
- 10.05.2026Dvs Huracan Las Heras1-1
- 03.05.2026Wvs San Martín Mendoza1-0
- 26.04.2026Lvs Atenas1-3
- 18.04.2026Lvs Cipolletti1-2
- 12.04.2026Dvs Juventud Unida Univ.0-0
- 05.04.2026Wvs Argentino Monte Maíz2-0
- 28.03.2026Dvs Fundacion Amigos2-2
- 02.11.2025Dvs 9 de Julio Rafaela0-0
Progi bramkowe
| Argentino Monte Maíz | Deportivo Rincon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Argentino Monte Maíz | Deportivo Rincon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Argentino Monte Maíz | Deportivo Rincon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Argentino Monte Maíz | Deportivo Rincon | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

