Football Stats
Herb 9 de Julio Rafaela
9 de Julio RafaelaŚr. pkt/mecz 1.75
Argentyna / Torneo Federal A23 czerwca 2026 01:15
Herb El Linqueño
El LinqueñoŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy 9 de Julio Rafaela

Streaki - 9 de Julio Rafaela

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 9 de Julio Rafaela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • 9 de Julio Rafaela — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • 9 de Julio Rafaela — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • 9 de Julio Rafaela — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 9 de Julio Rafaela — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • 9 de Julio Rafaela — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • 9 de Julio Rafaela — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • 9 de Julio Rafaela — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - El Linqueño

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Linqueño — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • El Linqueño — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Linqueño — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - 9 de Julio Rafaela

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 9 de Julio Rafaela — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 9 de Julio Rafaela — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - El Linqueño

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Linqueño — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.06Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela32Herb El LinqueñoEl Linqueño
19.04Herb El LinqueñoEl Linqueño03Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela
06.07Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela11Herb El LinqueñoEl Linqueño
04.05Herb El LinqueñoEl Linqueño11Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela
30.06Herb El LinqueñoEl Linqueño02Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela
05.05Herb 9 de Julio Rafaela9 de Julio Rafaela21Herb El LinqueñoEl Linqueño

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. 9 de Julio Rafaela jest o 100% lepsza niż El Linqueño pod względem odsetku wygranych meczów.

9 de Julio RafaelaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
2.30
2.90
Strzelone
2.50
0.90
1.70
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
El LinqueñoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.10
2.05
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

9 de Julio Rafaela jest o +317% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
9 de Julio Rafaela u siebie
0.60 gola/mecz
El Linqueño na wyjeździe

Progi bramkowe

9 de Julio RafaelaEl Linqueño
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

Ogółem9 de Julio RafaelaEl Linqueño
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Under 4.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81