Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Gimnasia Concepción
Streaki - Gimnasia Concepción
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gimnasia Concepción — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gimnasia Concepción — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sportivo Las Parejas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sportivo Las Parejas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sportivo Las Parejas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sportivo Las Parejas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sportivo Las Parejas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sportivo Las Parejas — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Sportivo Las Parejas — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Gimnasia Concepción
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — zachowuje czyste konto w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — poniżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Sportivo Las Parejas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sportivo Las Parejas — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Las Parejas — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Las Parejas — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Las Parejas jest o 33% lepsza niż Gimnasia Concepción pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gimnasia Concepción | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Strzelone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Sportivo Las Parejas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 0.60 | 1.70 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Dvs Independiente De Chivilcoy0-0
- 07.06.2026Wvs Sportivo Belgrano1-0
- 31.05.2026Dvs Douglas Haig0-0
- 24.05.2026Wvs Defensores de Belgrano VR1-0
- 17.05.2026Dvs El Linqueño0-0
- 10.05.2026Wvs Gimnasia Chivilcoy1-0
- 03.05.2026Lvs 9 de Julio Rafaela1-4
- 26.04.2026Lvs Atletico Escobar1-2
- 19.04.2026Lvs Sportivo Las Parejas1-2
- 11.04.2026Lvs Independiente De Chivilcoy0-1
- 13.06.2026Dvs Gimnasia Chivilcoy0-0
- 07.06.2026Dvs 9 de Julio Rafaela2-2
- 30.05.2026Wvs Atletico Escobar1-0
- 24.05.2026Wvs El Linqueño1-0
- 17.05.2026Wvs Independiente De Chivilcoy1-0
- 10.05.2026Lvs Sportivo Belgrano0-2
- 03.05.2026Dvs Douglas Haig0-0
- 26.04.2026Lvs Defensores de Belgrano VR0-2
- 19.04.2026Wvs Gimnasia Concepción2-1
- 12.04.2026Lvs Gimnasia Chivilcoy0-1
Progi bramkowe
| Gimnasia Concepción | Sportivo Las Parejas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Concepción | Sportivo Las Parejas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Concepción | Sportivo Las Parejas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gimnasia Concepción | Sportivo Las Parejas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

