Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Fundacion Amigos
Streaki - Fundacion Amigos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fundacion Amigos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Fundacion Amigos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Fundacion Amigos — jest niepokonany u siebie (5/6, 83%)
- Fundacion Amigos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- Fundacion Amigos — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Fundacion Amigos — nie wygrywa 1. połowę (9/12, 75%)
Streaki - Cipolletti
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cipolletti — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cipolletti — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cipolletti — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Fundacion Amigos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fundacion Amigos — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Fundacion Amigos — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Fundacion Amigos — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fundacion Amigos — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fundacion Amigos — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Cipolletti
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cipolletti — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cipolletti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cipolletti jest o 20% lepsza niż Fundacion Amigos pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fundacion Amigos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.17 | 1.33 | 2.25 |
Strzelone | 2.00 | 0.33 | 1.17 |
Stracone | 1.17 | 1.00 | 1.08 |
BTTS % | 50% | 33% | 42% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 67% | 33% |
| Cipolletti | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Strzelone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.06.2026Dvs Juventud Unida Univ.0-0
- 14.06.2026Dvs Argentino Monte Maíz2-2
- 31.05.2026Dvs Deportivo Rincon0-0
- 24.05.2026Wvs Costa Brava2-0
- 17.05.2026Wvs Huracan Las Heras1-0
- 10.05.2026Dvs San Martín Mendoza1-1
- 03.05.2026Wvs Atenas4-0
- 26.04.2026Lvs Cipolletti1-2
- 19.04.2026Lvs Juventud Unida Univ.1-3
- 12.04.2026Dvs Argentino Monte Maíz0-0
- 21.06.2026Wvs Deportivo Rincon2-1
- 14.06.2026Lvs Costa Brava0-1
- 07.06.2026Wvs Huracan Las Heras3-0
- 31.05.2026Lvs San Martín Mendoza0-1
- 24.05.2026Wvs Atenas1-0
- 10.05.2026Lvs Juventud Unida Univ.0-1
- 03.05.2026Lvs Argentino Monte Maíz0-2
- 26.04.2026Wvs Fundacion Amigos2-1
- 18.04.2026Wvs Deportivo Rincon2-1
- 12.04.2026Dvs Costa Brava1-1
Progi bramkowe
| Fundacion Amigos | Cipolletti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 67% (4/6) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 67% (4/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 42% (5/12) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
| Fundacion Amigos | Cipolletti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (3/6) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/6) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 42% (5/12) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
| Fundacion Amigos | Cipolletti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 50% (3/6) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/6) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 42% (5/12) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (5/12) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fundacion Amigos | Cipolletti | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 16% (5/32) | 25% (3/12) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 44% (14/32) | 33% (4/12) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 63% (20/32) | 50% (6/12) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 84% (27/32) | 67% (8/12) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 100% (32/32) | 100% (12/12) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (32/32) | 100% (12/12) | 100% (20/20) |

