Football Stats
Herb Gimnasia Chivilcoy
Gimnasia ChivilcoyŚr. pkt/mecz 1.45
Herb El Linqueño
El LinqueñoŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Gimnasia Chivilcoy

Streaki - Gimnasia Chivilcoy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia Chivilcoy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Gimnasia Chivilcoy — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Gimnasia Chivilcoy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gimnasia Chivilcoy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gimnasia Chivilcoy — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Chivilcoy — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Chivilcoy — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - El Linqueño

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Linqueño — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • El Linqueño — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Linqueño — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Linqueño — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Gimnasia Chivilcoy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia Chivilcoy — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - El Linqueño

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Linqueño — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 El Linqueño — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 El Linqueño — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy10Herb El LinqueñoEl Linqueño
03.05Herb El LinqueñoEl Linqueño11Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy
12.10Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy21Herb El LinqueñoEl Linqueño
05.10Herb El LinqueñoEl Linqueño11Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy
28.06Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy11Herb El LinqueñoEl Linqueño
28.04Herb El LinqueñoEl Linqueño00Herb Gimnasia ChivilcoyGimnasia Chivilcoy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia Chivilcoy jest o 100% lepsza niż El Linqueño pod względem odsetku wygranych meczów.

Gimnasia ChivilcoyDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
1.70
Strzelone
1.40
0.50
0.95
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
El LinqueñoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
2.15
Strzelone
1.00
0.70
0.85
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Gimnasia Chivilcoy jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Gimnasia Chivilcoy u siebie
0.70 gola/mecz
El Linqueño na wyjeździe

Progi bramkowe

Gimnasia ChivilcoyEl Linqueño
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGimnasia ChivilcoyEl Linqueño
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 3.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81