Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Juventud Antoniana
Streaki - Juventud Antoniana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Tucuman Central
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tucuman Central — przegrywa na wyjeździe (7/7, 100%)
- Tucuman Central — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Tucuman Central — nie strzela gola na wyjeździe (5/7, 71%)
- Tucuman Central — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Tucuman Central — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Tucuman Central — poniżej 2.5 gola w meczu (11/14, 79%)
Serie - Juventud Antoniana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Juventud Antoniana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Tucuman Central
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tucuman Central — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tucuman Central jest o 20% lepsza niż Juventud Antoniana pod względem odsetku wygranych meczów.
| Juventud Antoniana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Strzelone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
| Tucuman Central | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 71% | 0% | 36% |
Śr. goli/mecz | 1.57 | 2.29 | 1.93 |
Strzelone | 1.29 | 0.43 | 0.86 |
Stracone | 0.29 | 1.86 | 1.07 |
BTTS % | 14% | 29% | 21% |
Czyste konto % | 71% | 0% | 36% |
Nie strzelił % | 14% | 71% | 43% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.07.2026Dvs San Martin Formosa0-0
- 28.06.2026Wvs Defensores de Vilelas4-0
- 20.06.2026Dvs Bartolomé Mitre0-0
- 13.06.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-1
- 31.05.2026Lvs Sol de América0-1
- 23.05.2026Wvs Sarmiento Resistencia2-0
- 17.05.2026Dvs Boca Unidos0-0
- 10.05.2026Lvs Tucuman Central0-1
- 03.05.2026Lvs San Martin Formosa0-3
- 25.04.2026Wvs Defensores de Vilelas1-0
- 05.07.2026Lvs Sol de América0-1
- 28.06.2026Lvs Sarmiento Resistencia0-1
- 21.06.2026Wvs Boca Unidos2-0
- 07.06.2026Lvs San Martin Formosa2-3
- 31.05.2026Wvs Defensores de Vilelas2-0
- 25.05.2026Lvs Bartolomé Mitre0-1
- 17.05.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-1
- 10.05.2026Wvs Juventud Antoniana1-0
- 03.05.2026Lvs Sol de América0-3
- 25.04.2026Dvs Sarmiento Resistencia1-1
Progi bramkowe
| Juventud Antoniana | Tucuman Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 43% (3/7) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 43% (3/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 64% (9/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
| Juventud Antoniana | Tucuman Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 64% (9/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
| Juventud Antoniana | Tucuman Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 43% (3/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 64% (9/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 64% (9/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Juventud Antoniana | Tucuman Central | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 21% (7/34) | 35% (7/20) | 0% (0/14) |
Under 1.5 | 53% (18/34) | 55% (11/20) | 50% (7/14) |
Under 2.5 | 71% (24/34) | 65% (13/20) | 79% (11/14) |
Under 3.5 | 88% (30/34) | 90% (18/20) | 86% (12/14) |
Under 4.5 | 97% (33/34) | 100% (20/20) | 93% (13/14) |
Under 5.5 | 100% (34/34) | 100% (20/20) | 100% (14/14) |

