Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Sol de América
Streaki - Sol de América
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sol de América — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sol de América — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sol de América — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sol de América — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Sol de América — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sol de América — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Boca Unidos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Boca Unidos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Boca Unidos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Boca Unidos — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Boca Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Boca Unidos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Boca Unidos — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Sol de América
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sol de América — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Boca Unidos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Boca Unidos — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Unidos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Unidos — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sol de América jest o 25% lepsza niż Boca Unidos pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sol de América | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Strzelone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
Stracone | 0.50 | 0.90 | 0.70 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Boca Unidos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.90 | 0.60 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.07.2026Wvs Tucuman Central1-0
- 28.06.2026Lvs San Martin Formosa1-2
- 21.06.2026Lvs Defensores de Vilelas1-2
- 14.06.2026Dvs Bartolomé Mitre0-0
- 07.06.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-2
- 31.05.2026Wvs Juventud Antoniana1-0
- 17.05.2026Wvs Sarmiento Resistencia3-0
- 10.05.2026Wvs Boca Unidos1-0
- 03.05.2026Wvs Tucuman Central3-0
- 26.04.2026Lvs San Martin Formosa0-1
- 05.07.2026Wvs Sarmiento Resistencia2-0
- 21.06.2026Lvs Tucuman Central0-2
- 14.06.2026Wvs San Martin Formosa3-1
- 06.06.2026Lvs Defensores de Vilelas0-2
- 31.05.2026Wvs Bartolomé Mitre2-1
- 25.05.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-3
- 17.05.2026Dvs Juventud Antoniana0-0
- 10.05.2026Lvs Sol de América0-1
- 03.05.2026Dvs Sarmiento Resistencia1-1
- 19.04.2026Wvs Tucuman Central3-1
Progi bramkowe
| Sol de América | Boca Unidos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Sol de América | Boca Unidos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Sol de América | Boca Unidos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sol de América | Boca Unidos | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

