Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Kimberley Mar del Plata
Streaki - Kimberley Mar del Plata
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Kimberley Mar del Plata — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kimberley Mar del Plata — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Circulo Deportivo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Circulo Deportivo — nie strzela gola na wyjeździe (9/10, 90%)
- Circulo Deportivo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Circulo Deportivo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Circulo Deportivo — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Circulo Deportivo — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Kimberley Mar del Plata
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Circulo Deportivo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Circulo Deportivo — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kimberley Mar del Plata jest o 100% lepsza niż Circulo Deportivo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kimberley Mar del Plata | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.40 | 0.80 | 0.60 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 60% | 65% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
| Circulo Deportivo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Strzelone | 1.10 | 0.20 | 0.65 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 90% | 70% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.07.2026Wvs Sol de Mayo2-1
- 28.06.2026Wvs Guillermo Brown3-0
- 20.06.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca0-0
- 14.06.2026Dvs Alvarado2-2
- 07.06.2026Lvs Santamarina0-1
- 30.05.2026Wvs Germinal de Rawson1-0
- 25.05.2026Dvs Villa Mitre0-0
- 17.05.2026Wvs Circulo Deportivo1-0
- 02.05.2026Dvs Sol de Mayo0-0
- 26.04.2026Wvs Guillermo Brown4-3
- 12.07.2026Wvs Sol de Mayo3-1
- 05.07.2026Lvs Guillermo Brown0-1
- 28.06.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca1-1
- 20.06.2026Lvs Alvarado0-1
- 14.06.2026Dvs Santamarina0-0
- 07.06.2026Dvs Germinal de Rawson0-0
- 31.05.2026Dvs Villa Mitre0-0
- 17.05.2026Lvs Kimberley Mar del Plata0-1
- 10.05.2026Dvs Sol de Mayo0-0
- 02.05.2026Dvs Guillermo Brown1-1
Progi bramkowe
| Kimberley Mar del Plata | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
| Kimberley Mar del Plata | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
| Kimberley Mar del Plata | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kimberley Mar del Plata | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

