Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Mito Hollyhock
Streaki - Mito Hollyhock
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mito Hollyhock — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Mito Hollyhock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mito Hollyhock — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mito Hollyhock — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mito Hollyhock — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mito Hollyhock — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Mito Hollyhock — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mito Hollyhock — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Mito Hollyhock — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — poniżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — powyżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — poniżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Mito Hollyhock — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - V-varen Nagasaki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- V-varen Nagasaki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- V-varen Nagasaki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek (10/10, 100%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- V-varen Nagasaki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- V-varen Nagasaki — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
Serie - Mito Hollyhock
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mito Hollyhock — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mito Hollyhock — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
Serie - V-varen Nagasaki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 V-varen Nagasaki — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. V-varen Nagasaki jest o 133% lepsza niż Mito Hollyhock pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mito Hollyhock | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.20 | 2.85 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 48% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 11.11 | 11.50 | 11.32 |
Śr. faule/mecz | 10.22 | 10.80 | 10.53 |
| V-varen Nagasaki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.60 | 2.55 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 49% | 45% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.90 | 9.00 | 11.05 |
Śr. faule/mecz | 9.30 | 10.67 | 9.95 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs V-varen Nagasaki0-1
- 24.05.2026Lvs Kawasaki Frontale1-3
- 16.05.2026Lvs Tokyo Verdy0-1
- 09.05.2026Lvs Urawa1-4
- 06.05.2026Lvs Kashima0-3
- 02.05.2026Dvs Yokohama F. Marinos1-1
- 29.04.2026Dvs Machida Zelvia2-2
- 24.04.2026Lvs FC Tokyo2-5
- 19.04.2026Wvs Kashiwa Reysol2-0
- 11.04.2026Dvs JEF United Chiba1-1
- 30.05.2026Wvs Mito Hollyhock1-0
- 23.05.2026Lvs Kyoto Sanga0-1
- 17.05.2026Dvs Vissel Kobe2-2
- 09.05.2026Lvs Cerezo Osaka2-3
- 06.05.2026Wvs Fagiano Okayama2-1
- 03.05.2026Lvs Nagoya Grampus1-2
- 29.04.2026Wvs Shimizu S-pulse2-1
- 25.04.2026Dvs Gamba Osaka1-1
- 18.04.2026Lvs Sanfrecce Hiroshima0-2
- 11.04.2026Lvs Avispa Fukuoka0-1
Progi bramkowe
| Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. V-varen Nagasaki notuje o 15% wyższy wynik niż Mito Hollyhock pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.95 (38/40) | 8.32 (19/20) | 9.58 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (34/38) | 89% (17/19) | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 61% (23/38) | 47% (9/19) | 74% (14/19) |
Over 8.5 Corners | 39% (15/38) | 21% (4/19) | 58% (11/19) |
Over 9.5 Corners | 37% (14/38) | 21% (4/19) | 53% (10/19) |
Over 10.5 Corners | 24% (9/38) | 16% (3/19) | 32% (6/19) |
Over 11.5 Corners | 16% (6/38) | 16% (3/19) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 11% (4/38) | 11% (2/19) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/19) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/19) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.32 | 5.00 | 4.25 |
More Corners Than Opponent | 36% (8/22) | 50% (1/2) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (16/22) | 100% (2/2) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 59% (13/22) | 50% (1/2) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (10/22) | 50% (1/2) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 32% (7/22) | 50% (1/2) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 27% (6/22) | 50% (1/2) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 9% (2/22) | 0% (0/2) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/22) | 0% (0/2) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 95 | 10 | 85 |
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.50 | 5.00 | 5.55 |
More Corners Than Opponent | 36% (8/22) | 50% (1/2) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (22/22) | 100% (2/2) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 77% (17/22) | 100% (2/2) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (12/22) | 50% (1/2) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (10/22) | 50% (1/2) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 36% (8/22) | 0% (0/2) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 27% (6/22) | 0% (0/2) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 9% (2/22) | 0% (0/2) | 10% (2/20) |
Corners Against | 121 | 10 | 111 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mito Hollyhock notuje o 15% wyższy wynik niż V-varen Nagasaki pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.64 (22/22) | 3.00 (2/2) | 2.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (2/2) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 77% (17/22) | 100% (2/2) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 59% (13/22) | 100% (2/2) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Cards | 18% (4/22) | 0% (0/2) | 20% (4/20) |
Over 4.5 Cards | 5% (1/22) | 0% (0/2) | 5% (1/20) |
Over 5.5 Cards | 5% (1/22) | 0% (0/2) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Total Cards | 58 | 6 | 52 |
Highest in a Match | 6 | 3 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mito Hollyhock jest o 7% lepsza niż V-varen Nagasaki pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.15 | 11.55 | 10.75 |
Strzały celne / mecz | 3.50 | 3.50 | 3.50 |
Strzały niecelne / mecz | 4.28 | 4.30 | 4.25 |
Skuteczność strzałów | 9.2% | 8.2% | 10.2% |
Strzały na gola | 10.88 | 12.16 | 9.77 |
Strzały celne na gola | 3.41 | 3.68 | 3.18 |
Strzały Over 10.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Strzały Over 11.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Strzały Over 12.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Strzały Over 13.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Strzały Over 14.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Strzały celne Over 3.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Strzały celne Over 4.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Strzały celne Over 5.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Strzały celne Over 6.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Mito Hollyhock notuje o 48% wyższy wynik niż V-varen Nagasaki pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.08 | 3.11 | 3.05 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (38/38) | 100% (18/18) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 84% (32/38) | 83% (15/18) | 85% (17/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 61% (23/38) | 67% (12/18) | 55% (11/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 34% (13/38) | 33% (6/18) | 35% (7/20) |
Team Offsides AVG | 1.29 | 1.56 | 1.05 |
Team Offsides Over 0.5 % | 74% (28/38) | 72% (13/18) | 75% (15/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 34% (13/38) | 50% (9/18) | 20% (4/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 16% (6/38) | 22% (4/18) | 10% (2/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. V-varen Nagasaki jest o 21% lepsza niż Mito Hollyhock pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.11 | 1.00 | 1.22 |
xGA (Against) | 1.65 | 1.54 | 1.75 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mito Hollyhock | V-varen Nagasaki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.

