Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kawasaki Frontale
Streaki - Kawasaki Frontale
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kawasaki Frontale — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Kawasaki Frontale — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 39.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Kawasaki Frontale — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Sanfrecce Hiroshima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sanfrecce Hiroshima — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Sanfrecce Hiroshima — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Kawasaki Frontale
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kawasaki Frontale — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sanfrecce Hiroshima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sanfrecce Hiroshima jest o 43% lepsza niż Kawasaki Frontale pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kawasaki Frontale | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.00 | 2.80 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 2.00 | 1.10 | 1.55 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 55% | 50% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 11.80 | 11.30 | 11.55 |
Śr. faule/mecz | 8.90 | 7.70 | 8.30 |
| Sanfrecce Hiroshima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.00 | 2.80 |
Strzelone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 57% | 51% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 17.70 | 15.20 | 16.45 |
Śr. faule/mecz | 9.80 | 12.00 | 10.90 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs Sanfrecce Hiroshima1-2
- 24.05.2026Wvs Mito Hollyhock3-1
- 17.05.2026Dvs Machida Zelvia1-1
- 10.05.2026Lvs Kashiwa Reysol0-1
- 06.05.2026Wvs Tokyo Verdy1-0
- 02.05.2026Lvs FC Tokyo0-2
- 29.04.2026Lvs Urawa0-2
- 25.04.2026Wvs JEF United Chiba2-1
- 18.04.2026Wvs Yokohama F. Marinos2-1
- 12.04.2026Lvs Kashima0-2
- 30.05.2026Wvs Kawasaki Frontale2-1
- 23.05.2026Wvs Nagoya Grampus4-2
- 17.05.2026Wvs Kyoto Sanga4-0
- 10.05.2026Wvs Gamba Osaka1-0
- 06.05.2026Dvs Vissel Kobe1-1
- 02.05.2026Lvs Fagiano Okayama0-1
- 29.04.2026Dvs Avispa Fukuoka2-2
- 25.04.2026Wvs Cerezo Osaka2-1
- 18.04.2026Wvs V-varen Nagasaki2-0
- 11.04.2026Dvs Shimizu S-pulse1-1
Progi bramkowe
| Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kawasaki Frontale notuje o 7% wyższy wynik niż Sanfrecce Hiroshima pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.05 (40/40) | 9.35 (20/20) | 8.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.13 | 4.45 | 5.80 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 35% (7/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 205 | 89 | 116 |
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 5.05 | 2.95 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 35% (7/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 53% (21/40) | 75% (15/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (17/40) | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 55% (11/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 160 | 101 | 59 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sanfrecce Hiroshima notuje o 33% wyższy wynik niż Kawasaki Frontale pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.85 (40/40) | 2.45 (20/20) | 3.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 114 | 49 | 65 |
Highest in a Match | 7 | 5 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sanfrecce Hiroshima jest o 39% lepsza niż Kawasaki Frontale pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.00 | 11.70 | 16.30 |
Strzały celne / mecz | 4.53 | 3.85 | 5.20 |
Strzały niecelne / mecz | 5.42 | 4.50 | 6.35 |
Skuteczność strzałów | 10.0% | 10.3% | 9.8% |
Strzały na gola | 10.00 | 9.75 | 10.19 |
Strzały celne na gola | 3.23 | 3.21 | 3.25 |
Strzały Over 10.5 | 78% (31/40) | 55% (11/20) | 100% (20/20) |
Strzały Over 11.5 | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Strzały Over 12.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Strzały Over 13.5 | 53% (21/40) | 30% (6/20) | 75% (15/20) |
Strzały Over 14.5 | 43% (17/40) | 20% (4/20) | 65% (13/20) |
Strzały celne Over 3.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Strzały celne Over 4.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Strzały celne Over 5.5 | 25% (10/40) | 10% (2/20) | 40% (8/20) |
Strzały celne Over 6.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sanfrecce Hiroshima notuje o 20% wyższy wynik niż Kawasaki Frontale pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.54 | 3.18 | 3.85 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (37/37) | 100% (17/17) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 92% (34/37) | 88% (15/17) | 95% (19/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 59% (22/37) | 47% (8/17) | 70% (14/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 49% (18/37) | 35% (6/17) | 60% (12/20) |
Team Offsides AVG | 1.89 | 1.71 | 2.05 |
Team Offsides Over 0.5 % | 81% (30/37) | 82% (14/17) | 80% (16/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 51% (19/37) | 47% (8/17) | 55% (11/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 30% (11/37) | 18% (3/17) | 40% (8/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sanfrecce Hiroshima jest o 37% lepsza niż Kawasaki Frontale pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.55 | 1.32 | 1.80 |
xGA (Against) | 1.29 | 1.57 | 0.99 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kawasaki Frontale | Sanfrecce Hiroshima | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.

