Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Atletico Paranaense
Streaki - Atletico Paranaense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Paranaense — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Atletico Paranaense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Atletico Paranaense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Atletico Paranaense — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Atletico Paranaense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Atletico Paranaense — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Vitoria
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vitoria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Vitoria — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vitoria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vitoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vitoria — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vitoria — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Vitoria — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Vitoria — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Vitoria — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Vitoria — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Vitoria — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Vitoria — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Vitoria — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Vitoria — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Vitoria — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Atletico Paranaense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico Paranaense — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Vitoria
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vitoria — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 54 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitoria — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Paranaense jest o 29% lepsza niż Vitoria pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atletico Paranaense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.10 | 2.10 |
Strzelone | 1.70 | 0.80 | 1.25 |
Stracone | 0.40 | 1.30 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 46% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 13.30 | 10.20 | 11.75 |
Śr. faule/mecz | 14.20 | 14.50 | 14.35 |
| Vitoria | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 0% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 1.50 | 0.60 | 1.05 |
Stracone | 0.70 | 2.00 | 1.35 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 70% | 10% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 42% | 47% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 10.80 | 9.70 | 10.25 |
Śr. faule/mecz | 13.40 | 11.10 | 12.25 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.07.2026Dvs Corinthians0-0
- 25.07.2026Wvs Internacional2-0
- 23.07.2026Wvs Sao Paulo2-1
- 30.05.2026Wvs Mirassol1-0
- 24.05.2026Wvs Remo2-1
- 17.05.2026Dvs Flamengo1-1
- 14.05.2026Dvs Atletico Goianiense0-0
- 10.05.2026Lvs Vasco DA Gama0-1
- 02.05.2026Dvs Gremio0-0
- 26.04.2026Wvs Vitoria3-1
- 30.07.2026Lvs Palmeiras0-4
- 26.07.2026Lvs Remo0-2
- 23.07.2026Dvs Botafogo0-0
- 16.07.2026Wvs Vasco DA Gama1-0
- 30.05.2026Lvs Santos1-3
- 23.05.2026Wvs Internacional2-0
- 17.05.2026Lvs RB Bragantino0-2
- 15.05.2026Wvs Flamengo2-0
- 09.05.2026Dvs Fluminense2-2
- 02.05.2026Wvs Coritiba4-1
Progi bramkowe
| Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.03 (40/40) | 9.05 (20/20) | 9.00 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.22 | 4.50 | 3.95 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 169 | 90 | 79 |
| Ogółem | Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.80 | 4.55 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 192 | 91 | 101 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.53 (40/40) | 5.65 (20/20) | 5.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 221 | 113 | 108 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atletico Paranaense | Vitoria | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

