Football Stats
Herb Santos
SantosŚr. pkt/mecz 1.10
Brazylia / Copa Do Brasil2 sierpnia 2026 02:00
Herb Remo
RemoŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Santos

2W — Santos1D0W — Remo

Streaki - Santos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Santos — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Santos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Santos — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Santos — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Santos — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Santos — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Santos — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Santos — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Santos — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Santos — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Remo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Remo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Remo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Remo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Remo — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Remo — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Remo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Santos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santos — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos — powyżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - Remo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Remo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 65 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 1.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.08Herb RemoRemo01Herb SantosSantos
02.08Herb SantosSantos00Herb RemoRemo
02.04Herb SantosSantos20Herb RemoRemo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Remo jest o 40% lepsza niż Santos pod względem odsetku wygranych meczów.

SantosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
3.30
2.95
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
53%
46%
50%
Śr. strzały/mecz
11.50
14.00
12.75
Śr. faule/mecz
13.30
12.10
12.70
RemoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
3.00
2.65
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
40%
43%
41%
Śr. strzały/mecz
11.40
10.30
10.85
Śr. faule/mecz
11.90
9.60
10.75

Ostatnie 10 meczów

Santos jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Santos u siebie
1.10 gola/mecz
Remo na wyjeździe

Progi bramkowe

SantosRemo
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Remo notuje o 15% wyższy wynik niż Santos pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSantosRemo
Match Corners AVG
10.85 (40/40)
10.10 (20/20)
11.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 9.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSantosRemo
Corners Earned Match
4.88
5.20
4.55
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
195
104
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Santos notuje o 40% wyższy wynik niż Remo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSantosRemo
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
5.60 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
75% (15/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
192
112
80
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSantosRemo
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Copa Do Brasil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Santos18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Remo18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.