Football Stats
Herb Rudes
RudesŚr. pkt/mecz 1.50
Chorwacja / HNL6 września 2026 18:00
Herb HNK Hajduk Split
HNK Hajduk SplitŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rudes

1W — Rudes0D9W — HNK Hajduk Split

Streaki - Rudes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudes — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rudes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rudes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rudes — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Rudes — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rudes — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - HNK Hajduk Split

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Rudes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudes — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - HNK Hajduk Split

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.04Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split51Herb RudesRudes
17.02Herb RudesRudes02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
04.11Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split10Herb RudesRudes
20.08Herb RudesRudes02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
14.05Herb RudesRudes14Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
16.03Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split30Herb RudesRudes
01.12Herb RudesRudes14Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
15.09Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split31Herb RudesRudes
06.05Herb RudesRudes21Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
03.03Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split10Herb RudesRudes

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

RudesDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.10
3.00
3.55
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
2.20
1.40
1.80
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
HNK Hajduk SplitDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.20
3.40
Strzelone
2.70
1.40
2.05
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
14.43
10.43
12.43
Śr. faule/mecz
12.75
16.00
14.38

Ostatnie 10 meczów

Rudes jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Rudes u siebie
1.40 gola/mecz
HNK Hajduk Split na wyjeździe

Progi bramkowe

RudesHNK Hajduk Split
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rudes notuje o 16% wyższy wynik niż HNK Hajduk Split pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Match Corners AVG
9.32 (22/40)
10.40 (5/20)
9.00 (17/20)
Over 6.5 Corners
82% (18/22)
100% (5/5)
76% (13/17)
Over 7.5 Corners
64% (14/22)
100% (5/5)
53% (9/17)
Over 8.5 Corners
45% (10/22)
40% (2/5)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
41% (9/22)
40% (2/5)
41% (7/17)
Over 10.5 Corners
41% (9/22)
40% (2/5)
41% (7/17)
Over 11.5 Corners
32% (7/22)
40% (2/5)
29% (5/17)
Over 12.5 Corners
18% (4/22)
40% (2/5)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
14% (3/22)
20% (1/5)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
14% (3/22)
20% (1/5)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Corners Earned Match
3.77
3.15
4.40
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
5% (1/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
151
63
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Match Cards AVG
3.83 (40/40)
3.75 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
153
75
78
Highest in a Match
11
11
7
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. HNK Hajduk Split jest o 85% lepsza niż Rudes pod względem strzałów na mecz.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Strzały / mecz
13.10
9.20
17.00
Strzały celne / mecz
5.30
3.20
7.40
Strzały niecelne / mecz
4.30
2.80
5.80
Skuteczność strzałów
13.0%
13.0%
12.9%
Strzały na gola
7.71
7.67
7.73
Strzały celne na gola
3.12
2.67
3.36
Strzały Over 10.5
50% (5/10)
20% (1/5)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
50% (5/10)
20% (1/5)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
50% (5/10)
20% (1/5)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
40% (4/10)
20% (1/5)
60% (3/5)
Strzały Over 14.5
30% (3/10)
0% (0/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
20% (1/5)
100% (5/5)
Strzały celne Over 4.5
60% (6/10)
20% (1/5)
100% (5/5)
Strzały celne Over 5.5
40% (4/10)
20% (1/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 6.5
30% (3/10)
0% (0/5)
60% (3/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. HNK Hajduk Split notuje o 140% wyższy wynik niż Rudes pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Match Offsides AVG
2.56
2.25
2.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.33
0.75
1.80
Team Offsides Over 0.5 %
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. HNK Hajduk Split jest o 136% lepsza niż Rudes pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRudesHNK Hajduk Split
xG (For)
1.12
0.66
1.57
xGA (Against)
1.57
2.28
0.86
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRudesHNK Hajduk Split
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Osijek5401122.40
2NK Varazdin5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
7Istra 1961512251.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20