Football Stats
Herb AC Horsens
AC HorsensŚr. pkt/mecz 1.75
Dania / Superliga26 lipca 2026 18:00
Herb FC Nordsjaelland
FC NordsjaellandŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy AC Horsens

Streaki - AC Horsens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AC Horsens — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • AC Horsens — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • AC Horsens — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Nordsjaelland

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - AC Horsens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AC Horsens — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - FC Nordsjaelland

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb AC HorsensAC Horsens11Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
28.10Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland20Herb AC HorsensAC Horsens
16.09Herb AC HorsensAC Horsens10Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
07.03Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland22Herb AC HorsensAC Horsens
25.10Herb AC HorsensAC Horsens11Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
19.02Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland60Herb AC HorsensAC Horsens
14.07Herb AC HorsensAC Horsens03Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
27.10Herb AC HorsensAC Horsens33Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
26.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland01Herb AC HorsensAC Horsens
11.05Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland21Herb AC HorsensAC Horsens

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AC Horsens jest o 11% lepsza niż FC Nordsjaelland pod względem odsetku wygranych meczów.

AC HorsensDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
1.70
2.35
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.30
0.50
0.90
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FC NordsjaellandDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.50
2.60
3.05
Strzelone
2.40
1.00
1.70
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
63%
53%
58%
Śr. strzały/mecz
17.20
11.00
14.10
Śr. faule/mecz
10.60
13.30
11.95

Ostatnie 10 meczów

AC Horsens jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
AC Horsens u siebie
1.00 gola/mecz
FC Nordsjaelland na wyjeździe

Progi bramkowe

AC HorsensFC Nordsjaelland
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Match Corners AVG
9.00 (20/40)
9.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Corners Earned Match
4.63
4.10
5.15
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
82
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Match Cards AVG
3.65 (40/40)
3.70 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
146
74
72
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC Nordsjaelland jest o 124% lepsza niż AC Horsens pod względem strzałów na mecz.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Strzały / mecz
14.09
9.00
20.20
Strzały celne / mecz
5.55
4.17
7.20
Strzały niecelne / mecz
5.36
3.17
8.00
Skuteczność strzałów
11.0%
14.8%
8.9%
Strzały na gola
9.12
6.75
11.22
Strzały celne na gola
3.59
3.13
4.00
Strzały Over 10.5
55% (6/11)
17% (1/6)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
55% (6/11)
17% (1/6)
100% (5/5)
Strzały Over 12.5
55% (6/11)
17% (1/6)
100% (5/5)
Strzały Over 13.5
45% (5/11)
0% (0/6)
100% (5/5)
Strzały Over 14.5
45% (5/11)
0% (0/6)
100% (5/5)
Strzały celne Over 3.5
82% (9/11)
67% (4/6)
100% (5/5)
Strzały celne Over 4.5
73% (8/11)
50% (3/6)
100% (5/5)
Strzały celne Over 5.5
45% (5/11)
17% (1/6)
80% (4/5)
Strzały celne Over 6.5
27% (3/11)
0% (0/6)
60% (3/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. AC Horsens notuje o 90% wyższy wynik niż FC Nordsjaelland pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Match Offsides AVG
3.64
3.83
3.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Match Offsides Over 3.5 %
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
2.09
2.67
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
64% (7/11)
83% (5/6)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
45% (5/11)
83% (5/6)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Nordsjaelland jest o 212% lepsza niż AC Horsens pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
xG (For)
1.73
0.88
2.75
xGA (Against)
1.43
1.78
1.01
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAC HorsensFC Nordsjaelland
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17