Football Stats
Herb AC Horsens
AC HorsensŚr. pkt/mecz 1.65
Dania / Superliga23 sierpnia 2026 16:00
Herb Lyngby
LyngbyŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy AC Horsens

5W — AC Horsens3D2W — Lyngby

Streaki - AC Horsens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AC Horsens — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • AC Horsens — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lyngby

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyngby — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lyngby — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyngby — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Lyngby — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lyngby — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lyngby — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Lyngby — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - AC Horsens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AC Horsens — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 5.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Lyngby

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyngby — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb AC HorsensAC Horsens21Herb LyngbyLyngby
25.05Herb LyngbyLyngby02Herb AC HorsensAC Horsens
04.04Herb AC HorsensAC Horsens10Herb LyngbyLyngby
09.03Herb AC HorsensAC Horsens13Herb LyngbyLyngby
23.08Herb LyngbyLyngby00Herb AC HorsensAC Horsens
03.06Herb AC HorsensAC Horsens00Herb LyngbyLyngby
16.04Herb LyngbyLyngby21Herb AC HorsensAC Horsens
19.03Herb LyngbyLyngby11Herb AC HorsensAC Horsens
25.07Herb AC HorsensAC Horsens10Herb LyngbyLyngby
06.05Herb AC HorsensAC Horsens21Herb LyngbyLyngby

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lyngby jest o 11% lepsza niż AC Horsens pod względem odsetku wygranych meczów.

AC HorsensDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
1.90
2.20
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.20
0.70
0.95
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
LyngbyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
3.30
3.25
Strzelone
2.20
1.80
2.00
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Lyngby jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
AC Horsens u siebie
1.80 gola/mecz
Lyngby na wyjeździe

Progi bramkowe

AC HorsensLyngby
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AC Horsens notuje o 33% wyższy wynik niż Lyngby pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAC HorsensLyngby
Match Corners AVG
10.50 (8/40)
12.00 (4/20)
9.00 (4/20)
Over 6.5 Corners
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Over 9.5 Corners
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Over 10.5 Corners
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Over 11.5 Corners
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Over 12.5 Corners
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAC HorsensLyngby
Corners Earned Match
4.15
4.00
4.30
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
166
80
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lyngby notuje o 9% wyższy wynik niż AC Horsens pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAC HorsensLyngby
Match Cards AVG
3.60 (40/40)
3.45 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
144
69
75
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Lyngby jest o 83% lepsza niż AC Horsens pod względem strzałów na mecz.

OgółemAC HorsensLyngby
Strzały / mecz
12.75
9.00
16.50
Strzały celne / mecz
4.42
4.17
4.67
Strzały niecelne / mecz
4.75
3.17
6.33
Skuteczność strzałów
9.8%
14.8%
7.1%
Strzały na gola
10.20
6.75
14.14
Strzały celne na gola
3.53
3.13
4.00
Strzały Over 10.5
50% (6/12)
17% (1/6)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
50% (6/12)
17% (1/6)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
50% (6/12)
17% (1/6)
83% (5/6)
Strzały Over 13.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
67% (8/12)
67% (4/6)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
58% (7/12)
50% (3/6)
67% (4/6)
Strzały celne Over 5.5
33% (4/12)
17% (1/6)
50% (3/6)
Strzały celne Over 6.5
17% (2/12)
0% (0/6)
33% (2/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemAC HorsensLyngby
Match Offsides AVG
4.00
3.83
4.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (12/12)
100% (6/6)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (12/12)
100% (6/6)
100% (6/6)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (9/12)
83% (5/6)
67% (4/6)
Match Offsides Over 3.5 %
58% (7/12)
67% (4/6)
50% (3/6)
Team Offsides AVG
2.67
2.67
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
92% (11/12)
100% (6/6)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (8/12)
83% (5/6)
50% (3/6)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (8/12)
83% (5/6)
50% (3/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lyngby jest o 128% lepsza niż AC Horsens pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAC HorsensLyngby
xG (For)
1.45
0.88
2.01
xGA (Against)
1.57
1.78
1.37
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAC HorsensLyngby
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17