Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Brondby
Streaki - Brondby
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brondby — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brondby — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Brondby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brondby — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Brondby — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Brondby — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Brondby — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Brondby — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Brondby — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Brondby — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Brondby — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Brondby — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Brondby — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Brondby — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Brondby — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Brondby — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Randers FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Randers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Randers FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Randers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Randers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Randers FC — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Randers FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Randers FC — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Randers FC — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Randers FC — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Randers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Randers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Randers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - Brondby
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brondby — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 3.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — powyżej 3.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Brondby — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu
Serie - Randers FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Randers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Randers FC — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Randers FC — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Randers FC — poniżej 5.5 kartek w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Randers FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 42 meczach z rzędu
- 🔥 Randers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brondby jest o 40% lepsza niż Randers FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Brondby | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 53% | 49% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 16.00 | 12.50 | 14.25 |
Śr. faule/mecz | 15.90 | 13.70 | 14.80 |
| Randers FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.90 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 50% | 43% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 13.00 | 11.75 | 12.44 |
Śr. faule/mecz | 9.90 | 12.25 | 10.94 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs FC Nordsjaelland1-3
- 24.08.2026Wvs Silkeborg3-1
- 17.08.2026Wvs Sonderjyske3-2
- 09.08.2026Wvs AC Horsens2-0
- 02.08.2026Wvs Viborg1-0
- 25.07.2026Dvs Aarhus1-1
- 21.05.2026Dvs FC Copenhagen1-1
- 17.05.2026Wvs FC Midtjylland3-2
- 10.05.2026Lvs Aarhus0-2
- 01.05.2026Dvs FC Nordsjaelland1-1
- 30.08.2026Wvs Aarhus2-1
- 23.08.2026Lvs FC Midtjylland0-1
- 16.08.2026Lvs FC Copenhagen0-4
- 09.08.2026Wvs Lyngby2-0
- 02.08.2026Lvs FC Nordsjaelland0-1
- 27.07.2026Dvs Silkeborg1-1
- 08.07.2026Dvs Aalborg2-2
- 03.07.2026Dvs Vejle2-2
- 17.05.2026Lvs FC Copenhagen0-5
- 11.05.2026Dvs Odense2-2
Progi bramkowe
| Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.68 (38/40) | 10.55 (20/20) | 10.83 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (34/38) | 90% (18/20) | 89% (16/18) |
Over 7.5 Corners | 79% (30/38) | 80% (16/20) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 74% (28/38) | 75% (15/20) | 72% (13/18) |
Over 9.5 Corners | 61% (23/38) | 60% (12/20) | 61% (11/18) |
Over 10.5 Corners | 53% (20/38) | 50% (10/20) | 56% (10/18) |
Over 11.5 Corners | 37% (14/38) | 30% (6/20) | 44% (8/18) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/38) | 20% (4/20) | 28% (5/18) |
Over 13.5 Corners | 24% (9/38) | 20% (4/20) | 28% (5/18) |
Over 14.5 Corners | 16% (6/38) | 15% (3/20) | 17% (3/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.42 | 5.30 | 5.55 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 217 | 106 | 111 |
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.42 | 5.25 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 217 | 105 | 112 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Brondby notuje o 85% wyższy wynik niż Randers FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.28 (40/40) | 5.55 (20/20) | 3.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 100% (20/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 90% (18/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 70% (14/20) | 15% (3/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 50% (10/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 171 | 111 | 60 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Brondby jest o 75% lepsza niż Randers FC pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.58 | 16.00 | 9.17 |
Strzały celne / mecz | 3.25 | 3.83 | 2.67 |
Strzały niecelne / mecz | 4.83 | 6.33 | 3.33 |
Skuteczność strzałów | 10.6% | 11.5% | 9.1% |
Strzały na gola | 9.44 | 8.73 | 11.00 |
Strzały celne na gola | 2.44 | 2.09 | 3.20 |
Strzały Over 10.5 | 50% (6/12) | 83% (5/6) | 17% (1/6) |
Strzały Over 11.5 | 42% (5/12) | 83% (5/6) | 0% (0/6) |
Strzały Over 12.5 | 42% (5/12) | 83% (5/6) | 0% (0/6) |
Strzały Over 13.5 | 42% (5/12) | 83% (5/6) | 0% (0/6) |
Strzały Over 14.5 | 33% (4/12) | 67% (4/6) | 0% (0/6) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (6/12) | 67% (4/6) | 33% (2/6) |
Strzały celne Over 4.5 | 25% (3/12) | 33% (2/6) | 17% (1/6) |
Strzały celne Over 5.5 | 8% (1/12) | 17% (1/6) | 0% (0/6) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/12) | 0% (0/6) | 0% (0/6) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Brondby notuje o 14% wyższy wynik niż Randers FC pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.92 | 2.67 | 3.17 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (12/12) | 100% (6/6) | 100% (6/6) |
Match Offsides Over 1.5 % | 83% (10/12) | 83% (5/6) | 83% (5/6) |
Match Offsides Over 2.5 % | 67% (8/12) | 50% (3/6) | 83% (5/6) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (4/12) | 17% (1/6) | 50% (3/6) |
Team Offsides AVG | 1.25 | 1.33 | 1.17 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (10/12) | 83% (5/6) | 83% (5/6) |
Team Offsides Over 1.5 % | 33% (4/12) | 33% (2/6) | 33% (2/6) |
Team Offsides Over 2.5 % | 8% (1/12) | 17% (1/6) | 0% (0/6) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Brondby jest o 44% lepsza niż Randers FC pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.07 | 1.26 | 0.88 |
xGA (Against) | 1.62 | 1.54 | 1.71 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Brondby | Randers FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

