Football Stats
Herb FC Copenhagen
FC CopenhagenŚr. pkt/mecz 2.30
Dania / Superliga11 września 2026 19:00
Herb AC Horsens
AC HorsensŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Copenhagen

7W — FC Copenhagen0D3W — AC Horsens

Streaki - FC Copenhagen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC Copenhagen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Copenhagen — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Copenhagen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Copenhagen — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Copenhagen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Copenhagen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • FC Copenhagen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Copenhagen — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Copenhagen — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Copenhagen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Copenhagen — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Copenhagen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - AC Horsens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AC Horsens — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AC Horsens — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AC Horsens — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
  • AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • AC Horsens — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • AC Horsens — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • AC Horsens — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FC Copenhagen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 6.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Copenhagen — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - AC Horsens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AC Horsens — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — powyżej 8.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AC Horsens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.03Herb AC HorsensAC Horsens14Herb FC CopenhagenFC Copenhagen
17.07Herb FC CopenhagenFC Copenhagen01Herb AC HorsensAC Horsens
07.02Herb AC HorsensAC Horsens02Herb FC CopenhagenFC Copenhagen
06.12Herb FC CopenhagenFC Copenhagen20Herb AC HorsensAC Horsens
08.03Herb FC CopenhagenFC Copenhagen01Herb AC HorsensAC Horsens
27.07Herb AC HorsensAC Horsens02Herb FC CopenhagenFC Copenhagen
02.12Herb AC HorsensAC Horsens16Herb FC CopenhagenFC Copenhagen
16.07Herb FC CopenhagenFC Copenhagen12Herb AC HorsensAC Horsens
27.04Herb AC HorsensAC Horsens23Herb FC CopenhagenFC Copenhagen
21.04Herb FC CopenhagenFC Copenhagen41Herb AC HorsensAC Horsens

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Copenhagen jest o 40% lepsza niż AC Horsens pod względem odsetku wygranych meczów.

FC CopenhagenDomWyjazdOgółem
Win %
90%
50%
70%
Śr. goli/mecz
4.40
3.80
4.10
Strzelone
3.50
2.50
3.00
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
53%
53%
53%
Śr. strzały/mecz
21.20
14.90
18.05
Śr. faule/mecz
9.90
13.40
11.65
AC HorsensDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
1.90
2.40
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.30
0.60
0.95
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

FC Copenhagen jest o +169% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.50 gola/mecz
FC Copenhagen u siebie
1.30 gola/mecz
AC Horsens na wyjeździe

Progi bramkowe

FC CopenhagenAC Horsens
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5
100% (10/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Match Corners AVG
11.58 (26/40)
11.65 (20/20)
11.33 (6/20)
Over 6.5 Corners
96% (25/26)
95% (19/20)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
88% (23/26)
85% (17/20)
100% (6/6)
Over 8.5 Corners
88% (23/26)
85% (17/20)
100% (6/6)
Over 9.5 Corners
73% (19/26)
75% (15/20)
67% (4/6)
Over 10.5 Corners
50% (13/26)
50% (10/20)
50% (3/6)
Over 11.5 Corners
38% (10/26)
40% (8/20)
33% (2/6)
Over 12.5 Corners
31% (8/26)
35% (7/20)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
31% (8/26)
35% (7/20)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
23% (6/26)
25% (5/20)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Corners Earned Match
5.17
6.50
3.85
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
60% (12/20)
10% (2/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
90% (18/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
75% (15/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
60% (12/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Corners Earned
207
130
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Match Cards AVG
3.52 (40/40)
3.45 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
141
69
72
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC Copenhagen jest o 64% lepsza niż AC Horsens pod względem strzałów na mecz.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Strzały / mecz
11.64
14.80
9.00
Strzały celne / mecz
4.64
5.20
4.17
Strzały niecelne / mecz
4.27
5.60
3.17
Skuteczność strzałów
16.4%
17.6%
14.8%
Strzały na gola
6.10
5.69
6.75
Strzały celne na gola
2.43
2.00
3.13
Strzały Over 10.5
36% (4/11)
60% (3/5)
17% (1/6)
Strzały Over 11.5
36% (4/11)
60% (3/5)
17% (1/6)
Strzały Over 12.5
27% (3/11)
40% (2/5)
17% (1/6)
Strzały Over 13.5
18% (2/11)
40% (2/5)
0% (0/6)
Strzały Over 14.5
18% (2/11)
40% (2/5)
0% (0/6)
Strzały celne Over 3.5
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
64% (7/11)
80% (4/5)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
45% (5/11)
80% (4/5)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
9% (1/11)
20% (1/5)
0% (0/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. AC Horsens notuje o 233% wyższy wynik niż FC Copenhagen pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Match Offsides AVG
3.00
2.00
3.83
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
80% (4/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 2.5 %
55% (6/11)
20% (1/5)
83% (5/6)
Match Offsides Over 3.5 %
36% (4/11)
0% (0/5)
67% (4/6)
Team Offsides AVG
1.82
0.80
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
91% (10/11)
80% (4/5)
100% (6/6)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (5/11)
0% (0/5)
83% (5/6)
Team Offsides Over 2.5 %
45% (5/11)
0% (0/5)
83% (5/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Copenhagen jest o 51% lepsza niż AC Horsens pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
xG (For)
1.09
1.34
0.88
xGA (Against)
1.53
1.24
1.78
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC CopenhagenAC Horsens
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Under 2.5
33% (13/40)
10% (2/20)
55% (11/20)
Under 3.5
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Under 4.5
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17