Football Stats
Herb Lyngby
LyngbyŚr. pkt/mecz 1.45
Dania / Superliga13 września 2026 14:00
Herb Sonderjyske
SonderjyskeŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Lyngby

1W — Lyngby3D6W — Sonderjyske

Streaki - Lyngby

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyngby — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lyngby — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lyngby — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lyngby — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lyngby — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lyngby — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lyngby — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sonderjyske

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sonderjyske — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sonderjyske — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sonderjyske — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sonderjyske — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Sonderjyske — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sonderjyske — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sonderjyske — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Lyngby

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyngby — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sonderjyske

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sonderjyske — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — poniżej 6.5 kartek w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — poniżej 6.5 kartek łącznie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.05Herb SonderjyskeSonderjyske51Herb LyngbyLyngby
17.04Herb LyngbyLyngby02Herb SonderjyskeSonderjyske
01.12Herb LyngbyLyngby02Herb SonderjyskeSonderjyske
26.07Herb SonderjyskeSonderjyske11Herb LyngbyLyngby
17.05Herb SonderjyskeSonderjyske20Herb LyngbyLyngby
21.04Herb LyngbyLyngby01Herb SonderjyskeSonderjyske
01.03Herb SonderjyskeSonderjyske14Herb LyngbyLyngby
04.10Herb LyngbyLyngby22Herb SonderjyskeSonderjyske
08.07Herb LyngbyLyngby11Herb SonderjyskeSonderjyske
14.06Herb SonderjyskeSonderjyske10Herb LyngbyLyngby

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lyngby jest o 100% lepsza niż Sonderjyske pod względem odsetku wygranych meczów.

LyngbyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
3.00
3.10
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
SonderjyskeDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
2.90
2.80
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
1.60
2.10
1.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
42%
41%
41%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.10
11.45
Śr. faule/mecz
14.00
12.00
13.00

Ostatnie 10 meczów

Lyngby jest o +163% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Lyngby u siebie
0.80 gola/mecz
Sonderjyske na wyjeździe

Progi bramkowe

LyngbySonderjyske
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sonderjyske notuje o 9% wyższy wynik niż Lyngby pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLyngbySonderjyske
Match Corners AVG
10.19 (26/40)
9.50 (6/20)
10.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
92% (24/26)
83% (5/6)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
85% (22/26)
83% (5/6)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
73% (19/26)
67% (4/6)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
69% (18/26)
67% (4/6)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
42% (11/26)
33% (2/6)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
19% (5/26)
17% (1/6)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (4/26)
0% (0/6)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
15% (4/26)
0% (0/6)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLyngbySonderjyske
Corners Earned Match
4.40
4.65
4.15
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
176
93
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lyngby notuje o 20% wyższy wynik niż Sonderjyske pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLyngbySonderjyske
Match Cards AVG
3.80 (40/40)
4.15 (20/20)
3.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
152
83
69
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Lyngby jest o 50% lepsza niż Sonderjyske pod względem strzałów na mecz.

OgółemLyngbySonderjyske
Strzały / mecz
13.75
16.50
11.00
Strzały celne / mecz
4.17
4.67
3.67
Strzały niecelne / mecz
5.67
6.33
5.00
Skuteczność strzałów
7.3%
7.1%
7.6%
Strzały na gola
13.75
14.14
13.20
Strzały celne na gola
4.17
4.00
4.40
Strzały Over 10.5
67% (8/12)
83% (5/6)
50% (3/6)
Strzały Over 11.5
50% (6/12)
83% (5/6)
17% (1/6)
Strzały Over 12.5
50% (6/12)
83% (5/6)
17% (1/6)
Strzały Over 13.5
42% (5/12)
67% (4/6)
17% (1/6)
Strzały Over 14.5
42% (5/12)
67% (4/6)
17% (1/6)
Strzały celne Over 3.5
58% (7/12)
67% (4/6)
50% (3/6)
Strzały celne Over 4.5
50% (6/12)
67% (4/6)
33% (2/6)
Strzały celne Over 5.5
25% (3/12)
50% (3/6)
0% (0/6)
Strzały celne Over 6.5
17% (2/12)
33% (2/6)
0% (0/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lyngby notuje o 67% wyższy wynik niż Sonderjyske pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLyngbySonderjyske
Match Offsides AVG
3.64
4.17
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
100% (6/6)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Team Offsides AVG
2.18
2.67
1.60
Team Offsides Over 0.5 %
91% (10/11)
83% (5/6)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
36% (4/11)
50% (3/6)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lyngby jest o 136% lepsza niż Sonderjyske pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLyngbySonderjyske
xG (For)
1.43
2.01
0.85
xGA (Against)
1.55
1.37
1.73
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLyngbySonderjyske
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17