Football Stats
Herb Universitario
UniversitarioŚr. pkt/mecz 1.75
Peru / Liga 125 lipca 2026 03:30
Herb Cusco
CuscoŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universitario

6W — Universitario3D1W — Cusco

Streaki - Universitario

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitario — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Universitario — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Universitario — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Universitario — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universitario — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Universitario — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Universitario — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitario — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Universitario — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Universitario — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Cusco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cusco — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cusco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cusco — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cusco — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cusco — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Cusco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Cusco — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cusco — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cusco — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Cusco — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Universitario

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitario — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Cusco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cusco — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 12.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 63 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb UniversitarioUniversitario21Herb CuscoCusco
08.02Herb CuscoCusco11Herb UniversitarioUniversitario
27.09Herb UniversitarioUniversitario32Herb CuscoCusco
03.05Herb CuscoCusco20Herb UniversitarioUniversitario
20.08Herb CuscoCusco11Herb UniversitarioUniversitario
13.03Herb UniversitarioUniversitario10Herb CuscoCusco
22.10Herb CuscoCusco11Herb UniversitarioUniversitario
03.06Herb UniversitarioUniversitario10Herb CuscoCusco
23.10Herb UniversitarioUniversitario21Herb CuscoCusco
19.10Herb UniversitarioUniversitario32Herb CuscoCusco

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

UniversitarioDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
58%
49%
53%
Śr. strzały/mecz
15.67
12.60
14.05
Śr. faule/mecz
11.22
12.30
11.79
CuscoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.90
2.65
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
0.70
1.90
1.30
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
60%
54%
57%
Śr. strzały/mecz
14.50
9.40
11.95
Śr. faule/mecz
10.40
9.10
9.75

Ostatnie 10 meczów

Universitario jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Universitario u siebie
1.00 gola/mecz
Cusco na wyjeździe

Progi bramkowe

UniversitarioCusco
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Universitario notuje o 8% wyższy wynik niż Cusco pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUniversitarioCusco
Match Corners AVG
8.26 (39/40)
8.58 (19/20)
7.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
67% (26/39)
63% (12/19)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
59% (23/39)
58% (11/19)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
44% (17/39)
42% (8/19)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
31% (12/39)
32% (6/19)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
21% (8/39)
26% (5/19)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
11% (2/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversitarioCusco
Corners Earned Match
4.88
6.30
3.45
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
80% (16/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
55% (11/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Corners Earned
195
126
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cusco notuje o 15% wyższy wynik niż Universitario pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUniversitarioCusco
Match Cards AVG
4.20 (40/40)
3.90 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
168
78
90
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversitarioCusco
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94