Football Stats
Herb Universitario
UniversitarioŚr. pkt/mecz 1.85
Peru / Liga 16 września 2026 03:30
Herb Comerciantes Unidos
Comerciantes UnidosŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universitario

Streaki - Universitario

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitario — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitario — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitario — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Universitario — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Universitario — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universitario — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitario — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Universitario — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Universitario — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Universitario — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Comerciantes Unidos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Comerciantes Unidos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Universitario

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitario — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitario — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Comerciantes Unidos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Comerciantes Unidos — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos00Herb UniversitarioUniversitario
19.07Herb UniversitarioUniversitario31Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
09.02Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos11Herb UniversitarioUniversitario
29.09Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos02Herb UniversitarioUniversitario
29.04Herb UniversitarioUniversitario60Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
25.11Herb UniversitarioUniversitario20Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
26.08Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos34Herb UniversitarioUniversitario
15.04Herb UniversitarioUniversitario10Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
28.02Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos02Herb UniversitarioUniversitario
05.11Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos11Herb UniversitarioUniversitario

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Universitario jest o 83% lepsza niż Comerciantes Unidos pod względem odsetku wygranych meczów.

UniversitarioDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
2.80
2.65
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
16.33
13.10
14.63
Śr. faule/mecz
11.11
10.20
10.63
Comerciantes UnidosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
15.20
14.30
14.75
Śr. faule/mecz
11.50
13.60
12.55

Ostatnie 10 meczów

Universitario jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Universitario u siebie
1.40 gola/mecz
Comerciantes Unidos na wyjeździe

Progi bramkowe

UniversitarioComerciantes Unidos
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Comerciantes Unidos notuje o 7% wyższy wynik niż Universitario pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUniversitarioComerciantes Unidos
Match Corners AVG
8.03 (39/40)
7.74 (19/20)
8.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
59% (23/39)
53% (10/19)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
56% (22/39)
47% (9/19)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
46% (18/39)
42% (8/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
33% (13/39)
26% (5/19)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
21% (4/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
11% (2/19)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/19)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversitarioComerciantes Unidos
Corners Earned Match
4.55
5.45
3.65
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
75% (15/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Corners Earned
182
109
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Comerciantes Unidos notuje o 27% wyższy wynik niż Universitario pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUniversitarioComerciantes Unidos
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.05 (20/20)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
184
81
103
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversitarioComerciantes Unidos
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94