Football Stats
Herb Würzburger Kickers
Würzburger KickersŚr. pkt/mecz 1.05
Niemcy / DFB Pokal24 sierpnia 2026 18:00
Herb 1. FC Köln
1. FC KölnŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Würzburger Kickers

Streaki - Würzburger Kickers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - 1. FC Köln

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1. FC Köln — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • 1. FC Köln — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • 1. FC Köln — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • 1. FC Köln — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • 1. FC Köln — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • 1. FC Köln — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • 1. FC Köln — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Würzburger Kickers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - 1. FC Köln

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 1. FC Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 1.5 spalonych w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 6.5 rożnych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.08Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers12Herb 1. FC Köln1. FC Köln

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Würzburger Kickers jest o 100% lepsza niż 1. FC Köln pod względem odsetku wygranych meczów.

Würzburger KickersDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
3.00
3.10
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
1. FC KölnDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
3.50
3.30
3.40
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.90
2.20
2.05
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
47%
45%
46%
Śr. strzały/mecz
15.60
11.60
13.60
Śr. faule/mecz
8.30
7.10
7.70

Ostatnie 10 meczów

Würzburger Kickers jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Würzburger Kickers u siebie
1.10 gola/mecz
1. FC Köln na wyjeździe

Progi bramkowe

Würzburger Kickers1. FC Köln
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWürzburger Kickers1. FC Köln
Match Corners AVG
10.05 (20/40)
10.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWürzburger Kickers1. FC Köln
Corners Earned Match
4.55
4.00
5.10
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
15% (3/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
182
80
102

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. 1. FC Köln notuje o 8% wyższy wynik niż Würzburger Kickers pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWürzburger Kickers1. FC Köln
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
4.50 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
187
90
97
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWürzburger Kickers1. FC Köln
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 3.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
DFB Pokal — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
91. FC Köln18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.