Football Stats
Herb Eintracht Braunschweig
Flaga NiemcyEintracht Braunschweig
9. miejsce w tabeli 2. Bundesliga

2026/27 Eintracht Braunschweig — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz3
Gs6
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz6
Gs1
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz9
Gs7
RB+2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eintracht Braunschweig — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig35Hertha BSC
23.08Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig24Union Berlin
14.08Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig01VfL Bochum
08.081. FC Magdeburg16Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
17.05FC Schalke 0410Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
09.05Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig21Dynamo Dresden
02.05Holstein Kiel20Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
24.041. FC Kaiserslautern02Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
19.04Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig11Hertha BSC
12.04VfL Bochum41Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.80
3.10
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
14.70
Śr. faule/mecz
10.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
1.20
2.90
Strzelone
0.80
0.50
1.30
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
12.00
Śr. faule/mecz
12.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 41% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
19.33
17.00
24.00
Strzały celne / mecz
8.33
6.00
13.00
Strzały niecelne / mecz
7.33
7.50
7.00
Skuteczność strzałów
15.5%
8.8%
25.0%
Strzały na gola
6.44
11.33
4.00
Strzały celne na gola
2.78
4.00
2.17
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.33
3.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.33
1.50
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 67% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.51
2.06
3.43
xGA (Against)
2.02
2.42
1.24
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.10 (20/20)
12.00 (10/10)
10.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.20
6.20
4.20
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
104
62
42

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 16% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
5.20 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
97
52
45
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Eintracht Braunschweig

Wynik meczu

6-1
1 (33%)
0-1
1 (33%)
3-5
1 (33%)

Wynik do przerwy

4-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
2-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Eintracht Braunschweig

Liczba goli w meczu

7
1 (33%)
1
1 (33%)
8
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

4
2 (67%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Bundesliga.

2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33