Football Stats
Herb 1. FC Köln
Flaga Niemcy1. FC Köln
6. miejsce w tabeli Bundesliga
Niemcy / BundesligaSezon 2026/27

2026/27 1. FC Köln — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • 1. FC Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1. FC Köln — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • 1. FC Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • 1. FC Köln — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 1. FC Köln — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 1. FC Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1. FC Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb 1. FC Köln1. FC Köln321899 Hoffenheim
24.08Würzburger Kickers12Herb 1. FC Köln1. FC Köln
16.05Bayern München51Herb 1. FC Köln1. FC Köln
10.05Herb 1. FC Köln1. FC Köln131. FC Heidenheim
02.05Union Berlin22Herb 1. FC Köln1. FC Köln
25.04Herb 1. FC Köln1. FC Köln12Bayer Leverkusen
17.04FC St. Pauli11Herb 1. FC Köln1. FC Köln
12.04Herb 1. FC Köln1. FC Köln31Werder Bremen
05.04Eintracht Frankfurt22Herb 1. FC Köln1. FC Köln
21.03Herb 1. FC Köln1. FC Köln33Borussia Mönchengladbach

1. FC Köln — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.60
2.00
3.60
Strzelone
0.60
1.20
1.80
Stracone
1.00
0.80
1.80
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
16.60
Śr. faule/mecz
9.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
3.40
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
1.00
1.10
2.10
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
12.50
Śr. faule/mecz
7.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.00
18.00
Strzały celne / mecz
6.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
16.7%
16.7%
Strzały na gola
6.00
6.00
Strzały celne na gola
2.00
2.00
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.71
1.71
xGA (Against)
1.75
1.75
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.15 (20/20)
10.50 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.30
5.50
5.10
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
106
55
51

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 31% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
5.10 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
90
51
39
Highest in a Match
11
11
6
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny 1. FC Köln

Wynik meczu

3-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny 1. FC Köln

Liczba goli w meczu

5
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00