Football Stats
Herb PAU
PAUŚr. pkt/mecz 1.10
Francja / Ligue 28 sierpnia 2026 20:45
Herb Annecy
AnnecyŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy PAU

3W — PAU2D4W — Annecy

Streaki - PAU

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PAU — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • PAU — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • PAU — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PAU — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Annecy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Annecy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Annecy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Annecy — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Annecy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Annecy — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Annecy — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Annecy — powyżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Annecy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Annecy — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Annecy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Annecy — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Annecy — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Annecy — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Annecy — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - PAU

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PAU — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Annecy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Annecy — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 3.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb PAUPAU01Herb AnnecyAnnecy
24.04Herb AnnecyAnnecy51Herb PAUPAU
09.08Herb PAUPAU20Herb AnnecyAnnecy
28.03Herb PAUPAU10Herb AnnecyAnnecy
01.11Herb AnnecyAnnecy20Herb PAUPAU
27.01Herb AnnecyAnnecy00Herb PAUPAU
23.09Herb PAUPAU03Herb AnnecyAnnecy
28.01Herb PAUPAU22Herb AnnecyAnnecy
15.10Herb AnnecyAnnecy02Herb PAUPAU

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Annecy jest o 83% lepsza niż PAU pod względem odsetku wygranych meczów.

PAUDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
3.60
3.45
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
2.00
2.10
2.05
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
59%
45%
52%
Śr. strzały/mecz
14.00
8.90
11.45
Śr. faule/mecz
12.80
11.90
12.35
AnnecyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
3.20
2.90
Strzelone
1.60
1.80
1.70
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
10.40
10.11
10.26
Śr. faule/mecz
15.60
15.33
15.47

Ostatnie 10 meczów

Annecy jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
PAU u siebie
1.80 gola/mecz
Annecy na wyjeździe

Progi bramkowe

PAUAnnecy
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. PAU notuje o 9% wyższy wynik niż Annecy pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPAUAnnecy
Match Corners AVG
8.87 (39/40)
9.25 (20/20)
8.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
90% (18/20)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
75% (15/20)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
51% (20/39)
60% (12/20)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
35% (7/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
26% (10/39)
25% (5/20)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPAUAnnecy
Corners Earned Match
4.45
4.65
4.25
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
178
93
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. PAU notuje o 11% wyższy wynik niż Annecy pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPAUAnnecy
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
4.50 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
171
90
81
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPAUAnnecy
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25