Football Stats
Herb Annecy
AnnecyŚr. pkt/mecz 1.80
Francja / Ligue 214 sierpnia 2026 20:45
Herb Rodez
RodezŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Annecy

2W — Annecy2D5W — Rodez

Streaki - Annecy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Annecy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Annecy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Annecy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Annecy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Annecy — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Annecy — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Annecy — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Annecy — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Annecy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Annecy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Annecy — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Annecy — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Annecy — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Annecy — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Rodez

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rodez — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rodez — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rodez — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rodez — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Rodez — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Rodez — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Annecy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Annecy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 3.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Annecy — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Serie - Rodez

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rodez — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 55 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb AnnecyAnnecy20Herb RodezRodez
09.05Herb AnnecyAnnecy12Herb RodezRodez
28.10Herb RodezRodez21Herb AnnecyAnnecy
14.03Herb AnnecyAnnecy11Herb RodezRodez
08.11Herb RodezRodez51Herb AnnecyAnnecy
03.05Herb RodezRodez13Herb AnnecyAnnecy
19.12Herb AnnecyAnnecy12Herb RodezRodez
22.04Herb AnnecyAnnecy03Herb RodezRodez
20.08Herb RodezRodez22Herb AnnecyAnnecy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rodez jest o 9% lepsza niż Annecy pod względem odsetku wygranych meczów.

AnnecyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
3.00
2.80
Strzelone
1.60
1.70
1.65
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
47%
42%
44%
Śr. strzały/mecz
10.40
10.00
10.20
Śr. faule/mecz
15.60
14.80
15.20
RodezDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.60
2.50
2.55
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
13.80
10.33
12.16
Śr. faule/mecz
13.70
14.89
14.26

Ostatnie 10 meczów

Annecy jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Annecy u siebie
1.40 gola/mecz
Rodez na wyjeździe

Progi bramkowe

AnnecyRodez
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rodez notuje o 14% wyższy wynik niż Annecy pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAnnecyRodez
Match Corners AVG
9.13 (39/40)
8.55 (20/20)
9.74 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
75% (15/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
70% (14/20)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
51% (20/39)
45% (9/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
45% (9/20)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
25% (5/20)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
10% (2/20)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/20)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAnnecyRodez
Corners Earned Match
4.47
4.30
4.65
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
179
86
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Rodez notuje o 9% wyższy wynik niż Annecy pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAnnecyRodez
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.00 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
167
80
87
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAnnecyRodez
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25