Football Stats
Herb Saint Etienne
Saint EtienneŚr. pkt/mecz 1.60
Francja / Ligue 214 sierpnia 2026 20:45
Herb Clermont Foot
Clermont FootŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Saint Etienne

Streaki - Saint Etienne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Saint Etienne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Saint Etienne — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Saint Etienne — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Saint Etienne — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Saint Etienne — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Saint Etienne — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Saint Etienne — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Saint Etienne — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Saint Etienne — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Saint Etienne — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Saint Etienne — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Saint Etienne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Clermont Foot

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Clermont Foot — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Clermont Foot — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Clermont Foot — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Saint Etienne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Saint Etienne — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Saint Etienne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Clermont Foot

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Clermont Foot — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Saint EtienneSaint Etienne31Herb Clermont FootClermont Foot
17.01Herb Saint EtienneSaint Etienne10Herb Clermont FootClermont Foot
13.09Herb Clermont FootClermont Foot12Herb Saint EtienneSaint Etienne
13.02Herb Clermont FootClermont Foot12Herb Saint EtienneSaint Etienne
07.11Herb Saint EtienneSaint Etienne32Herb Clermont FootClermont Foot

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Saint Etienne jest o 125% lepsza niż Clermont Foot pod względem odsetku wygranych meczów.

Saint EtienneDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
2.20
2.20
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
54%
56%
55%
Śr. strzały/mecz
13.30
11.60
12.45
Śr. faule/mecz
13.70
12.80
13.25
Clermont FootDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
2.90
2.30
Strzelone
0.70
1.30
1.00
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
49%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
11.11
10.50
10.79
Śr. faule/mecz
12.89
12.60
12.74

Ostatnie 10 meczów

Saint Etienne jest o +23% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Saint Etienne u siebie
1.30 gola/mecz
Clermont Foot na wyjeździe

Progi bramkowe

Saint EtienneClermont Foot
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Saint Etienne notuje o 7% wyższy wynik niż Clermont Foot pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSaint EtienneClermont Foot
Match Corners AVG
9.41 (39/40)
9.70 (20/20)
9.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
90% (35/39)
95% (19/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
85% (17/20)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
70% (14/20)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
35% (7/20)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
30% (6/20)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
25% (5/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSaint EtienneClermont Foot
Corners Earned Match
4.40
5.30
3.50
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
50% (10/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
176
106
70

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Clermont Foot notuje o 18% wyższy wynik niż Saint Etienne pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSaint EtienneClermont Foot
Match Cards AVG
3.60 (40/40)
3.30 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
144
66
78
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSaint EtienneClermont Foot
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25