Football Stats
Herb PAU
PAUŚr. pkt/mecz 1.10
Francja / Ligue 221 sierpnia 2026 20:00
Herb Nancy
NancyŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy PAU

2W — PAU2D3W — Nancy

Streaki - PAU

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PAU — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PAU — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • PAU — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • PAU — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PAU — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • PAU — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Nancy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nancy — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nancy — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nancy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nancy — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Nancy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Nancy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Nancy — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Nancy — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Nancy — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nancy — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nancy — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nancy — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - PAU

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PAU — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 11.5 rożnych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Nancy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nancy — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nancy — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nancy — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Nancy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb PAUPAU01Herb NancyNancy
02.05Herb PAUPAU13Herb NancyNancy
29.08Herb NancyNancy22Herb PAUPAU
14.05Herb NancyNancy23Herb PAUPAU
24.07Herb PAUPAU21Herb NancyNancy
05.02Herb NancyNancy10Herb PAUPAU
03.10Herb PAUPAU11Herb NancyNancy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PAU jest o 50% lepsza niż Nancy pod względem odsetku wygranych meczów.

PAUDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
3.60
3.35
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.90
2.10
2.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
60%
44%
52%
Śr. strzały/mecz
14.40
8.70
11.55
Śr. faule/mecz
13.20
11.80
12.50
NancyDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.30
1.80
2.55
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
2.30
0.80
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
45%
38%
41%
Śr. strzały/mecz
11.70
9.10
10.40
Śr. faule/mecz
12.00
15.50
13.75

Ostatnie 10 meczów

PAU jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
PAU u siebie
1.00 gola/mecz
Nancy na wyjeździe

Progi bramkowe

PAUNancy
Over 0.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPAUNancy
Match Corners AVG
8.88 (40/40)
8.85 (20/20)
8.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPAUNancy
Corners Earned Match
4.38
4.50
4.25
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
175
90
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPAUNancy
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.15 (20/20)
4.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
83
83
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPAUNancy
Under 0.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25